A jednak! Barbara Kurdej-Szatan straciła pracę w TVP. Oświadczenie wydał sam prezes Kurski

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan straciła pracę w Telewizji Polskiej. Wieści przekazał sam prezes Jacek Kurski. Co napisał?

Barbara Kurdej-Szatan nie przebierała w słowach i użyła wielu niecenzuralnych, kiedy komentowała na gorąco na Instagramie sytuację na polsko-białoruskiej granicy. Od kilku dni wokół jej wpisu jest bardzo gorąco. Mimo że przeprosiła za wulgaryzmy, zaczyna ponosić konsekwencje swojego wybuchu.

Przypomnijmy, że aktorka od wielu lat jest twarzą operatora, który natychmiast zareagował i odciął się od słów swojej gwiazdy. Mało tego, poświęcono jej materiał w niedzielnym wydaniu Wiadomości. Przytoczono słowa i poinformowano, że obraza Straży Granicznej nie zostanie bez echa, a sprawą ma zająć się prokuratura. Do tego aktorka finansowo odczuje konsekwencje swoich słów.

Teraz prezes Jacek Kurski ogłosił, że straciła pracę w Telewizji Polskiej. Już nie pojawi sie w M jak Miłość.

Barbara Kurdej-Szatan straciła pracę w TVP

Nowinę przekazał na Twitterze sam Jacek Kurski.

Obrona polskiej granicy pokazuje, jak cenna jest praca polskich służb i wojska. W Telewizji Polskiej nie może być miejsca dla osób, które szkalując i wyzywając obrońców naszych granic, same postawiły się poza wspólnotą aksjologiczną Polaków – napisał, nawiązując do słynnego już wpisu Kurdej-Szatan o Straży Granicznej.

Wpis aktorki, która nazywa strażników mordercami, pokazano w Wiadomościach, a sprawą zajęła się prokuratura. W następnym tweecie prezes TVP dodał, że Barbara straciła posadę w telewizji:

Kurdej-Szatan nie będzie już więcej premierowo występować w TVP. Ze względu na wcześniej nagrany cykl, ostatni odcinek serialu z jej udziałem wyemitowany zostanie 6.12 br..

Jak widać, potwierdziły się plotki na ten temat, które już od jakiegoś czasu krążyły w mediach.

Wszyscy na planie mówią o tej sytuacji. To koniec postaci Basi w naszym serialu. Scenarzyści wiedzą od producenta, że mają nie pisać scen z jej udziałem. Jeśli serialowa Joasia wróci, to tylko do zagrania scen śmierci, ale i to nie jest pewne, bo można zakończyć jej wątek bez jej udziału. Nawet aktorzy rozumieją decyzję produkcji i uważają, że Baśka przesadziła. Wyzywać wulgaryzmami żołnierzy i to w takiej sytuacji… W TVP od dawna chciano się pozbyć Baśki i teraz zdarzył się odpowiedni moment – zdradził Pudelkowi pracownik produkcji.

Spodziewaliście się takiej reakcji TVP?


Barbara Kurdej-Szatan w

Barbara Kurdej-Szatan w "Wiadomościach" TVP

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Komentarze

 • Gość pisze:

  Na co dzień niekoniecznie zgadzam się z tym, co robi/mówi prezes Kurski. Ale w sprawie B. Kurdej -Szatan popieram go w 100 procentach. Tak lżąc polskie służby, które chronią naszego bezpieczeństwa, pokazała, że do polskości jej daleko. Może Łukaszenka zatrudni ją w swojej TV?

 • Anonim pisze:

  Ciekawe co by mówiła jak by to jej mąż albo brat stał na granicy jako zolnierz w zimnie i w deszczu w nocy i w dzień nie będąc pewnym czy jakiś sowiecki

  Ciekawe co by mówiła gdyby to jej mąż albo brat stał tam na granicy jako zolnierz narażając własne życie nawet dla takich jak ta pusta kobieta..brak słów ..wielki szacun dla WP👍

 • GOSC pisze:

  Ciekawe co by mówiła jak by to jej mąż albo brat stał na granicy jako zolnierz w zimnie i w deszczu w nocy i w dzień nie będąc pewnym czy jakiś sowiecki

  Ciekawe co by mówiła gdyby to jej mąż albo brat stał tam na granicy jako zolnierz narażając własne życie nawet dla takich jak ta pusta kobieta..brak słów ..wielki wstyd P Basiu.

 • Gość pisze:

  Ciekawe czy jak wybuchnie Wo!na to też pani Basia będzie wyzywała naszych mundurowych od morderców jak będą strzelać między innymi w jej obronie do ru$ki(h.

 • Divine Uwese pisze:

  Polska wstydzi się za kolejnego PUSTAKA !!

 • Gość pisze:

  Tych dzieci i kobiety można policzyć na palcach jednej ręki, same młode byczki rwą się do przejścia, a panienki nóżkami przebierają, Wstyd………

  • Gość pisze:

   Wygodnie jest nie widzieć dramatycznej sytuacji tych ludzi, którzy teraz są narzędziem w rękach psychopaty. Nie zmienia to faktu, ze potrzebują pomocy humanitarnej

 • Gość pisze:

  Skoro pani Basia jest ukarana to dlaczego nie ukarane są osoby z prawej strony obrażającego w chamski sposób ludzi którzy mają inne zdanie niż oni.

 • GośćMala pisze:

  No i to jest wlasnie to…..powiedziala jak jest,i taka to wolnosc slowa,kultura wypowiedzi jest wazna ale prawda tez

  • Gość pisze:

   Prawda jest jak d..a każdy siedzi na własnej. Polecam przyjrzeć się niezbyt odległej historii I wyciągać z niej wnioski.

 • Gość pisze:

  Posłowie opozycji wygadywali co chcieli na pograniczników a aktorkę zwolnili,cóż widać,że dalej są lepsi i lepsiejsi

 • Gość***** *** pisze:

  Pisowcy nie ponoszą żadnych kar nawet jak nazywają bliźniego kretynką

 • GośćEla pisze:

  Bardzo nie ładnie się zachowuje musi odejść niech się nauczy grzeczności oj Pani Barbaro nie spodziewałam się tego po pani

  • Gość pisze:

   ale ona do niczego się nie nadaje,nawet nie umie grać…dobrze,że wyleciała…ciekawe czy jej syn nie będzie kiedyś żołnierzem

  • Gość pisze:

   Suchej nitki nie zostawiacie na Pani Basi a pod dywan zamiatacie złodziejstwo i różne machlojki

 • Gość pisze:

  pierwsza sluszna decyzja Kurskiego,nikt niema prawa obrazac zolnierzy, z czy ona przyjelaby do swojej wypasionej wilii tych uchodzcow

 • Gość pisze:

  Czy nie wystarczyloby w inny sposob ukarac aktorke?Popelnila blad,jest matka. jak zobaczyla placzace malutkie dzieci to zabolalo ja serce i tak trzeba to wytlumaczyc.A nie wyrzucac ja z Tvp.Kurski przesadza- wiadomo dlaczego.

  • Gość pisze:

   Takie niecenzuralne wypowiedzi.nie powinna uzywac w miejscu publicznym.

  • Gość pisze:

   Teraz obrona. Ja muszę pracować 2 miesiące na jej dzienną stawkę. A ona w reklamime, serialach i Bóg wie gdzie. Przewraca się w głowie od kasy. Broni uchodźców a niech zobaczy co się dzieje z nadzą zachodnią granicą, we Francji z uchodzcsmi. Jak się zachowują a teraz dziećmi grają. Do Niemiec się dostać na socjal i żyć dobrze.

  • Gość pisze:

   może jechać i zabrać te rodziny do swojego domu 😀😃

 • Gość pisze:

  Tu by można było przytoczyć jedno powiedzenie tylko trochę je zmodernizować „ cudze bronicie , swojego nie znacie” gdyby nie ta straż graniczna i wszyscy żołnierze solidnie wykonujący swoją prace .. to by pisano „ co to za straż ?? !Wtargnęli nam obcy do kraju ! Wymienić ich albo posłać do przedszkola” itd itd .. a jak bronią , tak jak się należy , to też ktoś się znajdzie komu się to nie podoba . Może po prostu wystarczy się chwilę zastanowić co się pisze , zanim naciśnie się „wyślij”