NewsyBasia Kurdej-Szatan rzuca nowe światło na rozstanie Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego. Wróży im szybki powrót

Basia Kurdej-Szatan rzuca nowe światło na rozstanie Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego. Wróży im szybki powrót

Basia Kurdej-Szatan rzuca nowe światło na rozstanie Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego. Wróży im szybki powrót
09.11.2021 16:00, aktualizacja: 09.11.2021 17:14

Wiktoria Gąsiewska Adam Zdrójkowski byli ze sobą przez niemal cztery lata. Niedawno się rozstali. Nie podali tej informacji publicznie. Dowiedzieliśmy się o tym dopiero niedługo po tym, gdy Wiktoria pojawiła się na imprezie z Jakubem Lipowskim. Znajomi przytulali się i trzymali za ręce. Wyciek tych fotek do internetu w gorzkich słowach komentował Adam.

Gdy dziennikarze zapytali go o to, czy ich związek się rozpadł, to ten odpowiedział:

Wygląda na to, że tak. Jest mi wybitnie przykro i na tym zakończę.

Chłopak mocno rozpaczał po stracie swojej ukochanej. Ujawniła to  Agnieszka Hekiert. Powiedziała:

Czułam wrażliwość ogromną, czułam, że on nie może się pogodzić z tą sytuacją. Ma duże serce, które gdzieś tam dostało trochę, dlatego było mu ciężko. Ani nie spał, ani nie jadł.

Sama Wiktoria mniej przejęła się sytuacją. Ostatnio dodała odważne zdjęcia z wakacji. Dumnie prężyła na nich piersi na basenie. Fotki możecie zobaczyć poniżej.

Opis, który dodała, raczej nie świadczy o tym, że płacze po rozstaniu z Adamem. Napisała:

 Budzę się dziś z myślami…•mamy nowy dzień•zobacz ile świat ma do zaoferowania•ale pyszne śniadanko!•bądź dobra, dla siebie i innych•zrób dziś coś z czym długo zwlekałaś•od czasu do czasu zerknij na zdjęcia z wakacji i wyobraź sobie ze już niedługo znów będzie ciepło i przyjemnie…OK. Wstaje. Tak kochani, miałam czelność wyspać się w poniedziałek i wyspałam się za Was wszystkich, miłego dnia!

Wygląda na to, że myślami jest już daleko poza sprawami związanymi z zakończeniem wieloletniego związku.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski do siebie wrócą?

Wiele osób uznało, że na zejście się Wiktorii i Adama nie ma już szans. Nic z tych rzeczy. Nowe światło na tę sytuacją rzuciła Barbara Kurdej-Szatan. Przypomnijmy, że Basia i Adam ciężko pracują na planie Twoja twarz brzmi znajomo.

Reporterka portalu Party, Monika Maszkiewicz, zapytała Barbarę o to, w jaki sposób Adam znosi rozpad relacji z Wiktorią. Ta odpowiedziała:

Każdy z nas miał takie momenty w życiu. Każdy przeżywa rozpady związku albo jakieś gorsze chwile. Są wzloty i upadki. To, że jest teraz u nich taka sytuacja, nie znaczy, że tak będzie zawsze. Może się jeszcze zejdą. Wiadomo, że Adaś to przeżywa i nie jest mu łatwo, ale to jest profesjonalista i on, jak przychodzi, to robi co do niego należy, robi to jak najlepiej, mobilizuje się. Wszyscy go mocno wspieramy. Dajemy sobie tylko dobrą energię. Przed nami finał, więc Adaś da sobie świetnie radę, pokaże na co go stać i naprawdę jest fenomenalny w swoim ostatnim wykonie!

Czyżby Basia wiedziała coś więcej? Może w kuluarach mówi się już o poprawie relacji między Adamem a Wiktorią? Jak myślicie? Trzymacie kciuki za to, aby para do siebie powróciła?

Adam Zdrójkowski - Gwiazdy promują jesienną ramówkę Polsatu
Adam Zdrójkowski - Gwiazdy promują jesienną ramówkę Polsatu
Wiktoria Gąsiewska. Zdjęcie z Instagrama
Wiktoria Gąsiewska. Zdjęcie z Instagrama
Adam Zdrójkowski - Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Adam Zdrójkowski - Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Wiktoria Gąsiewska
Wiktoria Gąsiewska
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także