ExclusiveBasia Kurdej-Szatan o pożegnaniu z ekipą "M jak miłość". Odżyła po odejściu z serialu [WIDEO]

Basia Kurdej-Szatan o pożegnaniu z ekipą "M jak miłość". Odżyła po odejściu z serialu [WIDEO]

Barbara Kurdej-Szatan, M jak miłość
Barbara Kurdej-Szatan, M jak miłość

14.02.2022 21:00, aktual.: 14.02.2022 21:17

Fanami M jak miłość wstrząsnęła wiadomość o nagłym zwolnieniu Basi Kurdej-Szatan. Aktorka przez siedem lat (od 2014 roku) była związana z najpopularniejszą produkcją w kraju. Grała postać, która pokochały tysiące widzów. Jej wątek został przerwany tuż po tym, jak zamieściła ostry wpis na temat sytuacji panującej na polsko-białoruskiej granicy.

Zwolnienia Kurdej-Szatan osobiście dopilnował Jacek Kurski. 6 grudnia we wpisie na Twitterze poinformował, że gwiazda została pozbawiona pracy w trybie natychmiastowym. To nie pozwoliło producentom dograć scen, które byłyby sensownym zakończeniem historii postaci, w którą się wcielała. Nieuśmiercenie Joanny Chodakowskiej pozostawiło Basi szanse na powrót do obsady w przyszłości, na co liczy wielu jej sympatyków.

Podobno wiele osób pracujących na planie M jak miłość poparło decyzję prezesa TVP, uznając słowa Basi za mocne. Więcej o tym pisaliśmy tutaj.

Barbara Kurdej-Szatan o odejściu z M jak miłość

Czy Basia utrzymuje relacje ze znajomymi, z którymi spotykała się na planie? Reporterce Jastrząb Post zdradziła, jak to wygląda od kulis:

Nie mam kontaktu. To było tak, że my się spotykaliśmy głównie na planie. Ale jest tak, że z osobami, z którymi się bardzo dobrze znasz, to jest zazwyczaj tak, że jak się spotkacie, to czujesz, jakby żaden czas nie minął. Więc tak zapewne będę miała np. z Jolą od make-upu, którą spotkam.

Kurdej-Szatan ma w planach przyjęcie pożegnalne, na które zaprosi najbliższe jej osoby z byłej pracy:

Cały czas jakieś spotkanie, pożegnanie, które chcę zorganizować jeszcze przede mną. Teraz była przeprowadzka, Rafała operacja kolana, więc nie miałam jeszcze głowy, żeby się tym zająć, ale na pewno będę chciała się z nimi spotkać.

Gwiazda nie ukrywa, że po odejściu z obsady… odżyła. Wreszcie się wysypia:

Mam dużo zajętości i mam małe dzieciątko. Na pewno rzadziej wstaje o 5-tej rano. Ja ostatnio jak musiałam wstać o 6-tej, to byłam lekko niewyspana. Ale spoko, zaraz będę na plan filmu wstawała tak wcześnie.

Grunt to widzieć szklankę do połowy pełną. Cała rozmowa poniżej.

Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan - Walentynkowa Moda na recykling 2022
Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan - Walentynkowa Moda na recykling 2022
Rafał Szatan, Barbara Kurdej-Szatan
Rafał Szatan, Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan zmieniła się przez stres?
Barbara Kurdej-Szatan zmieniła się przez stres?
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także