Anna Mucha po nieprzespanej nocy przeżyła koszmar: „Czuję się oszukana”. Rozżalona aktorka pokazała, jak okłamał ją producent

Anna Mucha

Anna Mucha

Anna Mucha przeżyła dramat, o którym ze szczegółami opowiedziała na Instastory. Podzieliła się z internautami swoją historią. Sprawdźcie, co się stało.

Anna Mucha spełnia się w roli mamy. Wychowuje dwoje dzieci: Stefanię i Teodora, z którymi spędza każdą wolną chwilę. Gdy nie opiekuje się swoimi pociechami, pracuje. Pojawia się w serialu M jak miłośćgdzie gra niemal od samego początku. Widzowie z zapartym tchem śledzą perypetie Madzi.

Gwiazda jest też związana z teatrem. Jest producentką spektaklu Przygoda z ogrodnikiem, którą reżyseruje jej partner, Jakub Wons. Zakochani starają się zachować profesjonalizm w czasie pracy:

Jej Wysokość Producenckość i Pan Reżyser to może i mieszanka wybuchowa, ale podobnie jak reszta zespołu są profesjonalistami i potrafią oddzielić sprawy zawodowe od prywatnych. Nie wnikam, kto z kim śpi i kompletnie mnie to nie interesuje, byleby się zajął swoją robotą i wiedział, jakie są perspektywy, możliwości i ograniczenia – komentowała w Party.

Anna Mucha podzieliła się swoim dramatem. Co się stało?

Mucha stara się być w stałym kontakcie z fanami. Prowadzi konto na Instagramie, gdzie co jakiś czas udostępnia nowe treści. Pod koniec maja pochwaliła się sensualną sesją ciążową. W ten sposób uczciła Dzień Matki. Internauci w komentarzach komplementowali wspomniane ujęcie.

Z kolei w sobotnie popołudnie aktorka podzieliła się swoim dramatem. Nagrała filmik na Instastory, w którym podkreśliła, że nie spała całą noc i czuje się oszukana. Powiedziała, że w cokolwiek się nie ubierze, dezodorant, którego używa, zostawia białe ślady i brudzi jej stylizacje:

Ja chciałam powiedzieć od rana, że ja się czuję oszukana. Tak, bo jakbym nie założyła bluzki czy koszuli, to i tak zawsze są te białe ślady po dezodorantach. Nieważne, że oni piszą na opakowaniach, że nie ma białych śladów, że wszystko black itd, g..no prawda. Nieprawda – komentowała Anna Mucha.

Zwróciła się z apelem do internautów, by ci wskazali jej produkt, który nie będzie miał takich właściwości:

Pokażcie mi jeden dezodorant: jeden porządny, fajny dezodorant, który nie zostawia białych śladów na ubraniu. Pokażcie mi. Ja chce zobaczyć. Albo pokażcie mi jak należy zakładać bluzki, koszule, body tak, żeby nie mieć tego wszędzie.

Trzymamy kciuki, by Anna Mucha jak najszybciej otrzymała pomoc od fanów.


Anna Mucha podzieliła się swoim dramatem

Anna Mucha podzieliła się swoim dramatem

Anna Mucha podzieliła się swoim dramatem

Anna Mucha podzieliła się swoim dramatem

Anna Mucha podzieliła się swoim dramatem

Anna Mucha podzieliła się swoim dramatem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×