Anna Mucha w sensualnej sesji ciążowej z pięknie zaokrąglonym brzuszkiem. Komplementom nie ma końca

Anna Mucha - sesja ciążowa

Anna Mucha - sesja ciążowa

Anna Mucha świętuje Dzień Matki piękną sesją ciążową. Zmysłowe fotografie i zaokrąglony brzuszek wywołały masę komplementów. Co piszą internauci?

Anna Mucha jest obecnie jedną z najbardziej lubianych i znanych aktorek w Polsce. Pojawia się na mały i dużym ekranie, a także z powodzeniem realizuje się w teatrze.

Popularność gwiazdy przekłada się na ogromne zainteresowanie fanów jej życiem prywatnym. Nieco bardziej się otworzyła podczas pandemii, kiedy to jak wszyscy z branży, nagle zaczęła mieć sporo czasu ze względu na obostrzenia i izolację.  Nie narzekała jednak, bo miała go więcej dla dwojga swoich dzieci. Aktorka jest szczęśliwą mamą 9-letniej Stefanii i 6-letniego Teodora.

Nieraz pokazywała w mediach społecznościowych przebieg i skutki ich kreatywnych zajęć podczas zamknięcia. Ania wcieliła się na przykład w złowieszczą postać z Kill Billa i porwała małych zakładników, przywiązując ich wężem od odkurzacza. Mucha nie ukrywa, że dzieci są dla niej wszystkim i przewartościowały jej świat. Dzisiaj świętuje Dzień Matki w szczególny sposób.

Zobacz także: Mucha rozpisała się o dzieciach i pokazała zdjęcie z okresu ciąży. Takiej sesji może pozazdrościć jej każda gwiazda

Anna Mucha w ciąży pozuje do zdjęć

Anna Mucha z okazji Dnia Matki pokazała na swoim Instagramie efekty sesji ciążowej. Na sensualnych zdjęciach, gwiazda wyeksponowała zaokrąglony brzuszek, a w opisie zdradziła, że bycie mamą, to dla niej ogromne szczęście.

powiem Wam w sekrecie: kocham Ich najmocniej na świecie !  Dziękuje, ze miałam (mam) to szczęście zostać Mamą… każdego dnia czuje ogrom miłości #mojeWszystko ps. zdjęcia oczywiście archiwalne z sesji dla @viva_magazyn – napisała.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)

Anna Mucha swoim postem wywołała poruszenie wśród internautów. Wielu w pierwszym momencie pomyślało, że ich idolka ponownie zostanie mamą. Sesja niezwykle spodobała się jej fanom:

  • Cudowne zdjęcia!
  • Piekna sesja.
  •  Wygląda pani zjawiskowo.
  • Przepiękne zdjęcia, a rola mamy? Oscarowa!
  • Śliczne te zdjęcia i jakie wspomnienia!

Trzeba przyznać, że Ania Mucha potrafi rozruszać swoich obserwujących, a zdjęcia rzeczywiście są zjawiskowe.


Anna Mucha - sesja ciążowa

Anna Mucha - sesja ciążowa

Anna Mucha pokazała córkę

Anna Mucha pokazała córkę

Anna Mucha

Anna Mucha

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×