Andrzej Kosmala oskarża Lichtamna o najgorsze. Aż trudno uwierzyć, że mógł napisać coś takiego

Andrzej Kosmala

Andrzej Kosmala

Andrzej Kosmala i Marian Lichtman od kilku dni publikują w social mediach kolejne posty, w których wzajemnie się obrażają. Menadżer Krzysztofa Krawczyka właśnie rzucił bardzo poważne oskarżenia.

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia tego roku. Niespodziewana śmierć wokalisty sprawiła, że pogrążył on w żałobie mnóstwo fanów i swoją najbliższą rodzinę. Do samego końca przy ukochanym mężu czuwała Ewa Krawczyk. Wokalista zaledwie kilka dni wcześniej wyszedł ze szpitala, lecz nic nie zapowiadało tragedii, która się wydarzyła. Po jego odejściu na jaw zaczęły jednak wychodzić rodzinne konflikty Krawczyków. Okazało się, że artysta od dawna już nie dogadywał się ze swoim niepełnosprawnym synem Krzysztofem juniorem. 47-latek zgodził się wystąpić w reportażu magazynu Uwaga!, gdzie opowiedział o swojej trudnej sytuacji życiowej i skrajnej biedzie.

Wiadomo także, że Krzysztof junior nie dogadywał się ze swoją macochą Ewą. Jak na razie nie mogą się oni także dogadać co do spadku po zmarłym. Krawczyk cały swój majątek zapisał trzeciej żonie, a w testamencie nie ujął jedynego syna. Ma się on jednak starać o zachowek po ojcu i już raz spotkał się z macochą w sądzie.

Andrzej Kosmala oskarża Mariana Lichtmana. Padły bardzo poważne słowa

Słownej wojny nie brakuje także pomiędzy menadżerem Krawczyka, czyli Andrzejem Kosmalą, a przyjacielem zmarłego artysty, czyli Marianem Lichtmanem. Od kilku dni wzajemnie oskarżają się oni o najróżniejsze sprawy związane z wokalistą. Były Trubadur ujawnił nawet ostatnio wiadomość, jaką w środku nocy miał mu wysłać Kosmala. Napisane w niej było, że to właśnie muzyk ma być biologicznym ojcem Krzysztofa juniora. Lichtman opublikował to w sieci.

Kochani Fejsbukowicze, wiem, że jesteście już zmęczeni wojną, którą wywołał Kosmala, ale nie mogę się powstrzymać, przed pokazaniem Wam tego, co ten agent i towarzysz wysłał mi o 1.30 w nocy. To znane metody sprzed lat, kiedy Polska była w niewoli komunistycznej . Czytajcie: „A więc jesteś biologicznym ojcem Krzysia. To będzie sensacja. Naprawdę tego pragniesz?” Krzysiek w grobie się przewraca!!! – napisał w niedzielę.

Teraz Andrzej Kosmala zdecydował się upublicznić kolejny bardzo mocny post. Chociaż nawet sami internauci apelowali o to, by skończyli słowne utarczki i oskarżenia, widać, że nie zamierzają kończyć, a każdy z nich chce postawić na swoim. Menadżer Krawczyka, sugeruje w wypowiedzi, że Lichtman mógł mieć coś wspólnego ze śmiercią swojego przyjaciela.

Ludzie, Lichtman zwariował! Jeszcze wszystkie trupy z szafy nie wypadły!!! Czeka ciebie dużo nowości i prawdy. Czekam, aż mnie podasz do sądu. Dlaczego Krzysztof tak nagle umarł, a tak się bardzo nim opiekowałeś razem z Ewą.

Internauci bardzo żywo zareagowali na ten post. Większość z nich prosi Kosmalę, aby zakończył tę osobistą wojnę z Lichtmanem i wyjaśnili sobie wszystko na gruncie prywatnym, nie wciągając w to wszystko opinii publicznej i nie szargając pamięci Krzysztofa Krawczyka.


Andrzej Kosmala i Krzysztof Krawczyk

Andrzej Kosmala i Krzysztof Krawczyk

Andrzej Kosmala i Krzysztof Krawczyk

Andrzej Kosmala i Krzysztof Krawczyk

Marian Lichtman i Krzysztof Krawczyk

Marian Lichtman i Krzysztof Krawczyk

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×