Lichtman i Kosmala wyciągają grube działa w swoim konflikcie o Krawczyka juniora. Ich publikacje w social mediach przyprawiają o dreszcze

Marian Lichtman i Andrzej Kosmala

Marian Lichtman i Andrzej Kosmala

Krzysztof Krawczyk przewraca się w grobie. Jego dwaj rzekomo najlepsi przyjaciele Marian Lichtman i Andrzej Kosmala toczą brzydką wojnę w social mediach z juniorem w tle. Co publikują?

Po nagłej śmierci Krzysztofa Krawczyka na jaw wyszły bardzo nieprzyjemne sprawy dotyczące jego rodziny. Czas mija, a nie milkną echa tego, co przez lata działo się w czterech ścianach. Stosunki pomiędzy artystą a jego jedynym biologicznym synem, oraz konflikt juniora z macochą już od kilku dobrych tygodni rozgrzewa media.

W utarczki włączyli się dwaj przyjaciele zmarłego wokalisty, Marian Lichtman z Trubadurów i menadżer Andrzej Kosmala. To, co wypisują w social mediach woła o pomstę do nieba.

Andrzej Kosmala i Marian Lichtman konflikt wokół syna Krzysztofa Krawczyka

Ewa Krawczyk i Andrzej Kosmala trzymają wspólny front w sprawie testamentu zmarłego wokalisty, wszakże to oni najlepiej znają jego treść. Z kolei stronę Krzysztofa juniora bierze Marian Lichtman, który uważa, że syn jego nieżyjącego przyjaciela ma prawo do śpiewania utworów ojca na ulicach Łodzi.

O ile żona Krzysztofa Krawczyka nie korzysta z social mediów, to Andrzej Kosmala bardzo aktywnie komentuje wydarzenia. Od jakiegoś już czasu przepycha się na Facebooku z Marianem Lichtmanem. Wysyłają do siebie kolejne posty, ale ich potem nie komentują.

Doszło do tego, że były Trubadur ujawnił na Facebooku rzekomą wiadomość, jaką wysłał mu Kosmala, a w której Andrzej miał sugerować, że ojcem juniora jest Lichtman:

Kochani Fejsbukowicze, wiem, że jesteście już zmęczeni wojną, którą wywołał Kosmala, ale nie mogę się powstrzymać, przed pokazaniem Wam tego, co ten agent i towarzysz wysłał mi o 1.30 w nocy. To znane metody sprzed lat, kiedy Polska była w niewoli komunistycznej . Czytajcie: „A więc jesteś biologicznym ojcem Krzysia.To będzie sensacja.Naprawdę tego pragniesz?” Krzysiek w grobie się przewraca!!! – napisał w niedzielę.

Bardzo ciężko jest w ogóle połapać się w chronologii publikowanych oskarżeń, już nie mówiąc o tym, że panowie wyciągają grube działa. Kosmala zdaje się być zaskoczony rozmiarem afery, bo napisał na Facebooku:

Jakże mi przykro tego słuchać. Marian czynisz krzywdę sobie, Krzysiowi i Trubadurom! Ogarnij się, ze swoją zawiścią i nienawiścią!

Jak myślicie? Długo jeszcze będzie trwało to publiczne pranie brudów?


Marian Lichtman i Andrzej Kosmala - konflikt

Marian Lichtman i Andrzej Kosmala - konflikt

Marian Lichtman i Andrzej Kosmala - konflikt

Marian Lichtman i Andrzej Kosmala - konflikt

Marian Lichtman i Andrzej Kosmala - konflikt

Marian Lichtman i Andrzej Kosmala - konflikt

Komentarze

 • gość niania pisze:

  OCZYWISCIE DZIEKI LALECZCE SKLOCENI SA LITCHMAN KOSMALA I IGOR KRAWCZYK .NIECH TA BABA ODDA DZIECKU CO POWINNA

 • Gośćjd pisze:

  Ludzie dajcie już spokój zajmijcie się swoimi sprawami. Za grosz szacunku nie macie. Klepiecie jak te plociuchy jeden od drugiego chce być mądrzejszy.

 • Anna L. pisze:

  Kosmala nigdy nie podetnie gałęzi, na której siedzi. Musi z czarną wdową trzymać sztamę, bo inaczej odetnie mu źródło z mamoną. Kosmala to fałszywy gość. Stracił rok temu syna, a tu nie potrafi zrozumieć skrzywdzonego syna K. Krawczyka i Jego miłości do ojca. Każdy z Nas chce być bliski Rodzicom i być kochanym. Rzadko zdarza się taki toksyczny układ jak w rodzinie Krzysztofa Krawczyka.

 • Gość... na miły Bóg, życie nie tylko po to jest by brać pisze:

  Robić coś takiego Krawczykowi po jego śmierci to…. brak słów. Dzieła Szekspira przy tym to pikuś. Jak się okazuje w tym przypadku, dno nie jest najniższym poziomem……. „żonę wziąłeś sobie sam,,

 • Ciocia dobra rada pisze:

  Dwa miesiące minęły od śmierci K.K. a nie ma dnia by nie pisano o jego rodzinnych brudach. Sławę zdobył dopiero po śmierci…za życia tyle o nim nie pisano. Tyle tylko że to robi się coraz bardziej niesmaczne i nudne. Młody powinien skupić się na współpracy ze swoją mecenas by szybko i skutecznie zakończyć sprawę spadkową, wystąpić o spis inwentarza spadkowego, powołać biegłego do wyceny pozostawionego przez ojca majątku, wystąpić z żądaniem wypłaty zachowku do wdowy, przestać dawać się wciągać w te medialne rozgrywki i zacząć spokojnie żyć swoim źyciem.

 • ela pisze:

  moi drodzy jak żyjesz , tak zbierasz żniwo , z każdego znasz wartoscią jest rodzina i przyjazn , a pan krawczyk olał jedno i drugie niech ewunia wielka katoliczka sama niech pomoże chłopakowi godnie żyć za pieniądze jego ojca który zapracował tak mówi pismo święte

 • Gość pisze:

  Kosmala jest starym kabotynem, zapewne z Ewka ma coś na sumieniu.

 • Gość pisze:

  Kosmala ! Znasz to Pamietam CIebie z tamtych lat. Mieszkalam wtedy w Polsce. Odczep sie od Lichtmana.

 • Gość pisze:

  Dwie rzeczy są pewne – wdowa to pazerna baba oraz niewątpliwa krzywda Krzysztofa juniora, szkoda, że system prawny jest taki nieudolny.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×