Magda Narożna o trudnej sytuacji Zenka Martyniuka i jego syna. Niespodziewanie wspomniała, jaka prywatnie jest Danusia [WIDEO]

Magda Narożna

Magda Narożna

Magdalena Narożna skomentowała przed naszą kamerą sytuację Zenka Martyniuka związaną z zachowaniem jego syna. Kto najbardziej wspiera go w tej sytuacji?

Magdalena Narożna doskonale wie, jak to jest wylądować na pierwszych stronach gazet. Wokalistka disco-polo ma za sobą ciężki rozwód z mężem, wokół którego rozpętał się spory skandal. Małżonkowie po rozstaniu nadal tworzyli razem zespół Piękni i Młodzi. Podczas jednego z występów sylwestrowych za kulisami doszło jednak do szarpaniny, po której Dawid Narożny został definitywnie usunięty z formacji, o czym jego była żona poinformowała w oficjalnym oświadczeniu.

Media jeszcze długo drążyły ten temat, a byli małżonkowie nie mogli się opędzić od kolejnych pytań. Ich rozstaniu długo przyglądali się fani i minęło sporo czasu, zanim sprawa nieco ucichła. Od kilkunastu miesięcy nie cichną też echa skandali wywołanych przez syna Zenka Martyniuka.

Magdalena Narożna komentuje sytuację syna Zenka Martyniuka

Zenek Martyniuk z uwagi na swojego jedynego syna Daniela przez bardzo długi czas był obiektem zainteresowania mediów. Młody mężczyzna nie stronił od alkoholu i często prowokował różnego rodzaju zaczepki. Na swoim koncie ma też konflikty z prawem i wyroki. Zostało mu także odebrane prawo jazdy. Głośno było również o rozpadzie jego małżeństwa, ponieważ nie szczędził przykrych słów pod adresem matki swojej córki.

W ostatnim czasie wydawało się jednak, że młody Martyniuk wziął się w garść. Znalazł pracę i przestał zaczepiać ludzi w social mediach. Jego ojciec był pełen podziwu i chwalił syna na łamach prasy. Nie trwało to jednak długo, a wszystko wróciło ze zdwojoną siłą. Daniel znowu usłyszał niekorzystny wyrok, po którym obraził sędzię i popadł w kolejne tarapaty. Magdalena Narożna w rozmowie z reporterką Jastrząb Post odniosła się do całej sytuacji. Czy rozmawiała z Zenkiem o tym, co dzieje się w życiu jego syna?

Nie rozmawiałam z nim, a nawet gdybym się z nim widziała, to myślę, że to jest osobisty temat. Ja nie lubię gdy ktoś drąży moje sprawy rodzinne i myślę, że tu też tak powinno być. Różne rzeczy się zdarzają. Nie jesteśmy od wszystkiego zależni.

Kto jej zdaniem najbardziej wspiera Zenka w tych trudnych chwilach?

Ja mam nadzieję, że Zeniu zazna takiego spokoju w życiu. Bo to jest najważniejsze w życiu- spokój. Wiem, że ma wspierającą żonę, więc wierzę, że sobie z tym poradzą.

Jesteście fanami Zenka?


Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk ma nową pracę

Daniel Martyniuk ma nową pracę

Daniel Martyniuk w nowej pracy

Daniel Martyniuk w nowej pracy

Komentarze

 • Gość pisze:

  E ciotki dobre rady. Zajmijcie się sobą a nie pchajcie się komuś w życie prywatne. Przecież Zenon to nie polityk

 • Gość pisze:

  Oj, jak ludziska potrafią dawać „dobre rady” i znają przyczynę zachowania, kompletnie nie znając osób. Takie problemy mają ludzie bogaci, majętni i biedni. Ci, którzy chodzą do kościoła i ci, którzy w Boga nie wierzą. Rozejrzyjcie się wokół i we własnej rodzinie, nigdzie nie jest idealnie, bo życie to nie bajka. Może nie wszyscy mają takie problemy, ale jakieś są. Zdrowia, empatii i pogody ducha wszystkim życzę.

 • Gość pisze:

  Zakręcić kurek z pieniędzmi. Niech sam zarobi na utrzymanie, zmierzy się z prawdziwym życiem. Dowie się wówczas, które pół dnia dłuższe!!!

 • Gośćmery pisze:

  Nic się nie poradzi jeśli sam się nie zrozumie to dorosły chłop gdzieś tam może wymknąć się z pod kontroli rodziców w młodszym wieku spotkał towarzystwo które go wyprowadzili v.

 • Gość pisze:

  Gdyby mieli więcej dzieci to syn nie byłby takim rozpieszczonym egoistą. Za dobrze miał, dostawał wszystko co chciał, był oczkiem w głowie rodziców, we wszystkim mu pobłażali i taki jest efekt.

  • GośćD2R2 pisze:

   Myślę, że to nie zależy od tego że był rozpieszczany to nieprawda, pewno są bogaci, ja mam taki sam problem w domu z synem, to zależy od charakteru, od towarzystwa, napotkał złych ludzi którzy handlują narkotykami i stąd te kłopoty, dlaczego w Polsce nie gani się rodzin których to dzieci handlują narkolami i przez nich cierpią inne rodziny

 • GośćEla pisze:

  Jak dobrze jest mieszać w cudzych garach . Pomieszanie w swoich .

 • Gośćwieslawa pisze:

  Jakby się każdy zajął swoim życiem to nie jedno by zobaczył u siebie. Niech się każdy zajmie swoimi problemami to będzie miał dosyć

 • Gość pisze:

  Zajmijcie sie soba dajecie spokoj Zenkowi i jego rodzinie. Sami porzadni sie znalezli.

  • Gość pisze:

   Przecież oni sami pchają się na pierwsze strony nikt ich nie wywołuje do tablicy

 • Gośćgosciu pisze:

  Gdyby to był mój syn wysłałbym Gnojka do Legii cudzoziemskiej bez prawa powrotu

 • Gość lama pisze:

  Zenek to dobry człowiek, ale synalek chyba wdał się w matkę.

  • Gość pisze:

   Dlaczego pan tak sądzi nie zna pan pani Dantuty Martyniuk jako matka naturalne jest ze kocha swego syna a on napewno się pozbiera i zrozumie ze nie wtedy droga

 • Mumu pisze:

  Szkoda Tego Zenka bo to dobry cnlopina i nikomu nic nie zrobił.

 • GośćLena pisze:

  Ludzie zajmijcie się każdy sobą

 • GośćJola pisze:

  Ale doborowa para. Jedno warte drugiego.

 • Gość pisze:

  Dobrze powiedziała.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×