Ile mieszkań ma Julia Wieniawa? Właśnie szuka kolejnego. Jej wymagania są coraz większe [WIDEO]

Ile mieszkań ma Julia Wieniawa?

Ile mieszkań ma Julia Wieniawa?

Julia Wieniawa inwestuje w nieruchomości. Właśnie poszukuje kolejnego mieszkania, do którego chce się wprowadzić. Póki co żadna oferta nie spełniła jej oczekiwań. Jakie ma wymagania? O tym opowiedziała naszej reporterce.

Julia Wieniawa to nie tylko świetna aktorka, ale przede wszystkim bizneswoman z głową na karku. Okazuje się, że 21-latka doskonale wie, w co inwestować ciężko zarobione pieniądze. Zamiast wydawać je na luksusowe wakacje, drogie samochody i torebki warte fortunę, woli lokować w nieruchomości.

Julia Wieniawa inwestuje w nieruchomości

Niedawno Julia Wieniawa pokazała swoje nowe mieszkanie. Aktorka zdradziła nam, że kupiła je już rok temu, ale dopiero teraz postanowiła go pokazać internautom. Wcześniej nie miała ku temu okazji, bo zwyczajnie w nim nie przebywała.

To mieszkanie, o którym ostatnio wspominałam na Instastory kupiłam już rok temu. Tylko się tym nie chwaliłam, bo nie miałam takiej potrzeby. Ale przez to, że teraz trochę w nim pomieszkuję, trochę je urządzam pod wynajem, to nie chciałam ściemniać, gdzie ja nagle jestem, tylko powiedziałam fanom o co chodzi.

Julia kupuje mieszkania, by zadbać o swoją przyszłość. Inwestowanie w nieruchomości traktuje jak swego rodzaju lokatę – najlepszą z możliwych.

Uważam, że inwestowanie w mieszkanie jest na pewno bardzo bezpieczne. Po drugie, jest lepsze niż lokata w banku. Po trzecie jest to bardzo miłe uczucie, że mieszkanie można kupić samemu i to jest ogromne szczęście. Jestem bardzo wdzięczna, za taką możliwość.

Julia Wieniawa pokazała jak mieszka

Julia Wieniawa pokazała, jak mieszka

Julia Wieniawa: trzecie mieszkanie

Obecnie Wieniawa poszukuje trzeciego mieszkania, ale tym razem nie pod wynajem, a dla siebie. Gwiazda ma spore wymagania, bo póki co nie trafiła na ofertę, która w pełni spełniałby jej oczekiwania.

Aktualnie szukam mieszkania większego, w centrum miasta, dla siebie. Ale nie mogę znaleźć, bo nic mi się nie podoba. Mam teraz tyle pracy, że nawet nie mam siły myśleć o remontach i wszystkich rzeczach, które są absorbujące. Mieszkanie będzie w kamienicy. Lubię bardzo takie klimaty i mieszkania z duszą. Tak więc na pewno to nie będzie nowe budownictwo.

A Wy ile mieszkań kupiliście w wieku 21 lat? 🙂


Julia Wieniawa pokazała jak mieszka

Julia Wieniawa pokazała jak mieszka

Julia Wieniawa i Antek Królikowski pokazali mieszkanie

Julia Wieniawa i Antek Królikowski pokazali mieszkanie

Julia Wieniawa i Antek Królikowski pokazali mieszkanie

Julia Wieniawa i Antek Królikowski pokazali mieszkanie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×