Szukaj

Julia Wieniawa kupiła drugie mieszkanie! Właśnie pokazała swoje luksusowe wnętrza. Nie oszczędzała na wystroju

Julia Wieniawa ma drugie mieszkanie. Gwiazda pokazała wnętrza swojego nowego domu. Są bardzo luksusowe.
Julia Wieniawa – drugi dom

Julia Wieniawa – drugi dom

Julia Wieniawa na brak zawodowych propozycji nie może narzekać. Regularnie pojawia się na planach filmowych, bierze udział w kampaniach reklamowych oraz prowadzi konto w mediach społecznościowych, na którym publikuje ciekawe posty. Dzieli się ze swoimi obserwującymi oryginalnymi stylizacjami, a także poleca wybrane przez siebie produkty. Jej profil śledzi ponad 1 milion internautów.

Niedawno właśnie na Instagramie zdradziła jeden ze swoich sekretów. Okazuje się, że aktorka kupiła drugi apartament w centrum Warszawy, po którym oprowadziła swoich fanów. Oto jej luksusy.

Julia Wieniawa: nowe mieszkanie. Jak urządziła?

O tym, że Wieniawa planowała kupić drugie mieszkanie mówiło się już od początku lutego. W oko wpadł jej trzypokojowy apartament w samym centrum stolicy:

Trzy pokoje i przedwojenne budownictwo to cechy, które sprawiają, że cena lokalu sięga prawie 2 mln zł! Ale co to dla niej. Za udział w Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami wynegocjowała 30 tys. zł za odcinek. Dodatkowo w tym roku do kin wejdą aż trzy produkcje z jej udziałem – informował Super Express.
Okazuje się, że aktorka już kupiła drugie mieszkanie, czym pochwaliła się na Instastory. Zabrała obserwujących na krótki spacer, w czasie którego pokazała stylowo urządzoną sypialnię, a także gustownie umbelowaną kuchnię. Wybrała też miejsce, w którym będzie ćwiczyć jogę.
Julia Wieniawa pokazała kuchnię

Julia Wieniawa pokazała kuchnię

Julia Wieniawa w drugim mieszkaniu próbowała połączyć styl retro z elementami skandynawskimi. Obecnie jest w trakcie jego wyposażania. Jak widać na ujęciach, które opublikowała w sieci, ma sporo roślin. Planuje jednak dokupić jeszcze więcej zieleni.
Julia Wieniawa pokazała nowy apartament

Julia Wieniawa pokazała nowy apartament. Jak wyposażyła drugie mieszkanie? Pokazała zdjęcia

Czy Julia zamieszka w nowym mieszkaniu? Nic z tych rzeczy. Chociaż chwilowo w nim pomieszkuje, bo ma bliżej na salę prób do Tańca z gwiazdami, w przyszłości chce je wynająć.

Zobacz także:Wieniawa żali się w wywiadzie. Po rozstaniu z Baronem już nic nie jest takie samo


Julia Wieniawa pochwaliła się nowym mieszkaniem

Julia Wieniawa pochwaliła się nowym mieszkaniem

Julia Wieniawa pokazała nowy apartament

Julia Wieniawa pokazała nowy apartament

Julia Wieniawa pokazała nowy apartament. Jak wygląda jej łazienka?

Julia Wieniawa pokazała nowy apartament. Jak wygląda jej łazienka?

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×