Szukaj

Dominika Tajner zapowiada METAMORFOZĘ ŻYCIA: „Muszę uderzyć z jakąś petardą”. Michał dopiero teraz zobaczy, ile stracił

Dominika Tajner, Michał Wiśniewski

Dominika Tajner, Michał Wiśniewski

Dominika Tajner przejdzie metamorfozę życia. Była żona Michała Wiśniewskiego zdradziła, co planuje zmienić w swoim wyglądzie. O szczegółach opowiedziała reporterce Jastrząb Post.

Gdy Dominika Tajner związała się z Michałem Wiśniewskim była szarą myszką. Czarne włosy, grzywka, skromne stylizacje nie zapowiadały, że kilka lat później przemieni się w seksbombę. Bizneswoman rozkwitła u boku byłego już męża. Przy wokaliście Ich Troje odkryła swoją kobiecość na nowo. Teraz okazuje się, że to nie był szczyt jej możliwości.

Dominika Tajner zapowiada metamorfozę życia. Co zmieni?

Po rozwodzie Dominika postanowiła na nowo zadbać o swój wygląd. Niedawno zafundowała sobie nową fryzurę, w której wyglądała jak z hollywoodzkiego czerwonego dywanu. To jednak dopiero zapowiedź tego, co cała Polska zobaczy za chwilę. Tajner zdradziła reporterce Jastrząb Post, że szykuje się do metamorfozy życia.

Z jednej strony szykuję się na metamorfozę życia, z drugiej strony trochę zatęskniłam za górami i stwierdziłam, że jeżeli na całym świecie poukłada się sytuacja z COVID-em, to wybiorę się w grudniu na Aconcague. Muszę się mocno do tego przygotować, a poza tym cały czas zachęcam wszystkie Polki i Polaków aby zadbali o siebie. To jest trudny czas. Bardzo dużo ludzi odczuwa depresję. Rano nie trzeba się malować, budzić, wychodzić z domu.

Uczestniczka Tańca z gwiazdami zdradziła nam, że rozpoczęła ciężką pracę na siłowni. Zaczęła zrzucać zbędne kilogramy, które pojawiły się w czasie kwarantanny. Zatrudniła profesjonalnego trenera, a pierwsze efekty są już dla niej widoczne:

Ja uważam, że trzeba o siebie zadbać i bardzo do tego zachęcam. Już zaczynałam łapać może nie stan depresyjny, ale już czułam się taka ciężka sama z sobą. Wiadomo, że tych kilogramów chcąc nie chcąc ja przybrałam dużo, nie powiem ile, ale dużo. Tak postanowiłam, że muszę uderzyć z jakąś petardą. Najpierw były włosy, oczywiście paznokcie, rzęsy, no i potem były poszukiwani trenera. Akurat tak się złożyło, że mojej koleżanki chłopak jest Mistrzem Europy w kulturystyce i pomyślałam, że może się uda. Jestem zachwycona, zamykamy trzeci tydzień. Mam bardzo ciężkie treningi i chyba jestem też ciężką klientką. Ale efekty są.

Czy chcąc zdobyć Aconcague Dominika zainspirowała się Martyną Wojciechowską?

Martyna jest moją wielką idolką. Znamy się bardzo długo. Nie podglądam jej, ale rzeczywiście gdzieś tam te nasze drogi w niektórych momentach się krzyżują. Ja lubię ekstremalne wyzwania, lubię sobie stawiać challenge. Długo tego w moim życiu nie było, miałam taki trudniejszy, spokojniejszy okres. I po prostu jak poszłam z petardy w tą metamorfozę, to stwierdziłam, że musi być bardzo ambitny cel. I jest Aconcagua.

Jej trener, Damian Dombrowski, zdradził, jakie ćwiczenia najczęściej wykonuje Dominika i jak wygląda jej trening:

Dla Dominiki mamy pewien schemat treningowy. Zawsze zaczynamy sobie trening od treningu siłowego. Podzieliliśmy sobie te treningi na trening górnych partii mięśniowych oraz dolnych. Na koniec naprzemiennie wykonujemy trening interwałowy, a raz kardio. Bazujemy na ćwiczeniach wielostawowych, a do tego dokładamy delikatne akcesoria. Pierwszy raz spotkałem się z takim przypadkiem, że to ja muszę hamować swoją podopieczną, a nie motywować.

Czekamy na efekty. Cała rozmowa poniżej.


Dominika Tajner ma nową fryzurę

Dominika Tajner ma nową fryzurę

Dominika Tajner, Michał Wiśniewski

Dominika Tajner, Michał Wiśniewski

Dominika Tajner, Michał Wiśniewski

Dominika Tajner, Michał Wiśniewski

Dodaj komentarz

  • Ppppp pisze:

    Splaciła już ten dług w skoku?
    Jeżeli nie to szczyt beszczelnosci z jej strony, że obnosi się z planowaniem drogiej podróży…

  • Gośćkto pisze:

    Jedna z najbardziej odpychających kobiet.Czy przed czy po metamorfozie jest po prostu brzydka, niestety, ale tak jest…

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×