ExclusiveDominika Tajner o relacji z Michałem Wiśniewskim. Jest gotowa na nową miłość? [WIDEO]

Dominika Tajner o relacji z Michałem Wiśniewskim. Jest gotowa na nową miłość? [WIDEO]

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski
Dominika Tajner i Michał Wiśniewski
05.09.2019 16:13

Pierwsza połowa 2019 roku upłynęła Dominice Tajner pod znakiem osobistych dramatów. Najpierw zmarła babcia gwiazdy, potem zostawił ją mąż, a kilka tygodni później jej syn w ciężkim stanie trafił na OIOM. Na szczęście chłopiec pokonał okrutną chorobę i wrócił do pełni sił.

Tajner w rozmowie z reporterką Jastrząb Post opowiedziała jeszcze raz o wszystkich zawirowaniach w jej życiu, jakie miały miejsce w ostatnich miesiącach. Dominika w pewnym momencie odniosła wrażenie, że ktoś rzucił na nią klątwę:

U mnie to była seria. Ja chyba nie miałam tak w życiu, bo przeżyłam śmierć babci, rozwód z Michałem, bardzo ciężką chorobę syna. Bardzo dużo rzeczy się dzieje i tak w którymś momencie mówię: nie, chyba ktoś na mnie klątwę rzucił, trzeba to jakoś przerwać. I co próbowałam się podnieść, to było łup. Tak więc to było dosyć trudne. W "Tańcu" najbardziej przeżywałam śmierć babci. W dniu pierwszego odcinka ona zmarła, w dzień drugiego odcinka miała pogrzeb. Nie było to proste. A potem, to już lawina, ale wbrew pozorom mogę powiedzieć, że co nas nie zabije, to nas wzmocni. Ja czuję się silniejsza. To nie jest tak, że ja fruwam i nie mam złych dni. To jest ciężka praca.

Dominika Tajner o Michale Wiśniewskim i nowej miłości

Jakie obecnie ma relacje z byłym mężem? Dominika Tajner nie ukrywa, że trzyma za Michała Wiśniewskiego kciuki i życzy mu tego, co najlepsze:

My mamy bardzo poprawne relacje i myślę, że takie już zostaną. Ja mu życzę wszystkiego, co najlepsze. A czego on mi życzy, to musisz jego zapytać.
Dominika Tajner i Michał Wiśniewski – pierwsze wspólne zdjęcie pary po ogłoszeniu rozwodu
Dominika Tajner i Michał Wiśniewski – pierwsze wspólne zdjęcie pary po ogłoszeniu rozwodu

Michał w marcu znalazł miłość na Tinderze, wkrótce po raz piąty zostanie ojcem – jego partnerka Paulina jest w ciąży. A jak sprawy sercowe wyglądają u Tajner?

Tęskno mi za miłością, bo to jest najpiękniejsze uczucie jakie można mieć w życiu i oczywiście gdyby się pojawiła to byłabym przeszczęśliwa i na pewno ją przyjmę. Natomiast daje czas sobie, bo muszę pewne rzeczy przeanalizować. Ale na pewno miłości nie odrzucę, jak mnie trafi, to trafi. Nie opieram się. Szukałabym kogoś spoza show-biznesu.

I tego jej życzymy. Cała rozmowa poniżej.

  • Dominika Tajner-Wiśniewska i Aldona Wleklak w Tunezji
  • Dominika Tajner – Flesz Fashion Night 2019
  • Dominika Tajner-Wiśniewska z synem Maksymilianem
  • Maksymilian Idzik – syn Dominiki Tajner-Wiśniewskiej
  • Dominika Tajner-Wiśniewska usuwa tatuaż
  • Dominika Tajner w Tunezji na wakacjach
  • Dominika Tajner w Tunezji na wakacjach
  • Dominika Tajner-Wiśniewska – Polsat, wiosenna ramówka 2019
[1/8] Dominika Tajner-Wiśniewska i Aldona Wleklak w Tunezji
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także