Szukaj

Dominika Tajner pochwaliła się spektakularną metamorfozą. W długich i zagęszczonych włosach wygląda jak gwiazda Hollywood

Dominika Tajner

Dominika Tajner

Dominika Tajner wybrała się do fryzjera i zafundowała sobie spektakularną metamorfozę. W zagęszczonych i przedłużonych włosach wygląda jak gwiazda Hollywood.

Dominika Tajner pod koniec października poinformowała w sieci, że ma koronawirusa. Wpis gwiazdy odbił się szerokim echem w mediach. W pierwszym wywiadzie na temat swojego stanu zdrowia, jakiego udzieliła dla Jastrząb Post, przyznała, że przechodzi chorobę prawie bezobjawowo. Niestety kilka dni później jej forma uległa pogorszeniu.

Mam to już za sobą. Niestety, nie przeszłam go bezobjawowo, więc troszkę się namęczyłam. W przypadku Covid-19 to jest to choroba, która jest ciężka psychicznie. Nie wiesz co cię czeka, nie wiesz, czy się zaczniesz dusić, czy nie. Nie można wstać rano. Wyzwaniem było pójście do łazienki i ogarnięcie się – powiedziała w kolejnej rozmowie z naszą reporterką.

Wygląda jednak na to, że Tajner wraca do formy. Właśnie pokazała, jak wygląda po wizycie u fryzjera.

Dominika Tajner w nowej fryzurze. Jak wygląda?

Szczęście maluje się na twarzy Dominiki Tajner. 20 stycznia ogłosiła na prywatnym profilu na Facebooku, że jest w związku. Znowu jest zakochana, a swoim szczęściem postanowiła podzielić się ze światem. Na razie nie wiadomo, kim jest jej nowy partner, ale wygląda na to, że miłość dodaje jej skrzydeł.

W najnowszym poście na Instagramie pokazała efekty metamorfozy, jakiej się poddała. Wybrała się do fryzjera. Zagęściła i przedłużyła włosy. Na jej głowie pojawił się także nowy kolor – piękny odcień blondu. To wszystko w połączeniu z blaskiem w oczach, tworzy efekt wow.

Metamorfoza życia! Wow! Jestem zachwycona! Dziękuję @lukiur oraz firmie @officialeasyhair … Nie wiem co powiedzieć. Czuję się jak Królewna – napisała entuzjastycznie, chwaląc się efektami.

Fani Dominiki Tajner są tak samo zachwyceni jak i ona. W komentarzach aż roi się od komplementów.

  • Jesteś piekna!
  • Cudnownie! Włosy potrafia zdobić.
  • Super!
  • Przepiękna fryzura, piękna kobieta.
  • Ale zmiana, naprawdę jak księżniczka.

Nie sposób się nie zgodzić z internautami. Dominika Tajner wygląda pięknie.


Dominika Tajner ma nową fryzurę

Dominika Tajner ma nową fryzurę

Dominika Tajner ma nową fryzurę

Dominika Tajner ma nową fryzurę

Dominika Tajner ma nową fryzurę

Dominika Tajner ma nową fryzurę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×