Szukaj

Koronawirus w rodzinie Michała Wiśniewskiego. Była żona poinformowała o chorobie

Dominika Tajner ma koronawirusa

Dominika Tajner ma koronawirusa

Dominika Tajner ma koronawirusa. Była żona Michała Wiśniewskiego udostępniła dość wymowną grafikę, w której pisze o swojej walce. Co wiadomo na ten temat?

Dominika Tajner w zeszłym roku rozwiodła się z Michałem Wiśniewskim, którego była żoną przez siedem lat. Chociaż drogi małżonków się rozeszły, nadal na swój temat potrafią się wypowiadać z klasą. Dowodem są słowa gwiazdy, która w rozmowie z Jastrząb Post tak oceniła relację z muzykiem:

Nie jesteśmy przyjaciółmi, że dzwonimy na ploteczki, pytamy co słychać, jak u ciebie w związku. Ale nie ukrywam, że jak rozmawiamy, to pytam o to, jak mu się układa, ostrzegam go, na co ma uważać. Więc relacje mamy bardzo poprawne. Jesteśmy bardzo dobrymi kolegami.  – komentowała sytuację Tajner w rozmowie z Jastrząb Post.

Dominika Tajner ma koronawirusa. Pokazała dość wymowną grafikę

Od momentu rozstania z Michałem, Dominika co jakiś czas pojawia się w kolorowej prasie, która donosi, że jej serce jest już jest zajęte. Tajner nie komentuje tych rewelacji. Niedawno jednak w Dzień Dobry TVN opowiedziała o randkach w dobie pandemii. Ujawniła, że zdarzyło się jej umawiać online:

Wierze w miłość i każda forma nawiązywania kontaktu jest bardzo ważna – podkreślała Dominika Tajner.

Dominika nie tylko co jakiś czas udziela wywiadów, ale także prowadzi konto na Instagramie. Pokazuje wybrane momenty swojej codzienności, chwaląc się m.in. bliskimi, a także sesjami, w których bierze udział. Niedawno właśnie tam przekazała informację, że zmaga się z COVID-19.

Tajner na Instastory udostępniła grafikę koronawirusa, którą podpisała hasłem: „Walczę”. Dodała też prośbę o to, by nie panikować.

Dominika Tajner o koronawirusie

Dominika Tajner walczy z koronawirusem. Pokazała bardzo wymowną grafikę

Dominice życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! Warto wspomnieć, że Tajner nie jest jedyną znaną osobą, która zmaga się z koronawirusem. O swojej walce w social mediach w ostatnim czasie poinformowali także m.in. Maryla RodowiczMichał Milowicz, a także Radosław Majdan, który spędził kilka dni w szpitalu. Na szczęście piłkarz już wrócił do domu, o czym pisaliśmy tutaj.


Dominika Tajner o koronawirusie

Dominika Tajner o koronawirusie

Dominika Tajner - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Dominika Tajner - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Dominika Tajner

Dominika Tajner

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×