Szukaj

Radosław Majdan wyszedł ze szpitala. Pierwsze zdjęcie z domu rozkleiło fanów. Są na nim Małgosia i dzieci

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Radosław Majdan wrócił do domu, o czym na Instagramie poinformowała jego żona, Małgorzata Rozenek. Gwiazda nie kończy jednak kwarantanny. Dlaczego?

O tym, że Radosław Majdan ma koronawirusa, media informowały kilka dni temu. Mężczyzna trafił do szpitala, co w rozmowie z mediami potwierdził jego menadżer. W oświadczeniu skierowanym do Pudelka można przeczytać, że może liczyć na dobrą opiekę medyczną:

Radosław jest hospitalizowany. Ma bardzo dobrą opiekę. Pozostanie jeszcze w szpitalu przez kilka dni — informuje menadżer w komunikacie do portalu.

Kilka godzin później głos zabrał sam zainteresowany, który potwierdził doniesienia kolorowej prasy i dodał zdjęcie ze szpitalnego łóżka. Pokazał, że podłączony do aparatury walczy o powrót do zdrowia:

Jak już zapewne wiecie, od kilku dni przebywam w szpitalu. Jestem pod bardzo dobrą opieką. Sytuacja jest opanowana. Wszystko idzie w dobrą stronę i za kilka dni powinienem już być w domu. Chciałbym bardzo podziękować Wam za dużo ciepłych słów wsparcia i wiadomości. Pozdrawiam Was serdecznie. PS. Dbajcie o siebie.

Radosław Majdan opuścił szpital. Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie

Radosław Majdan opuścił szpital, o czym w niedzielne popołudnie poinformowała jego żona, Małgorzata Rozenek. Gwiazda na Instagramie dodała zdjęcie z mężem i synami. W opisie zdradziła, że jeszcze przez dziesięć dni, zarówno ona, jak i jej dzieci będą przebywać na kwarantannie. Dodała, że mają za sobą długi tydzień:

Wreszcie razem. Jeszcze przez kilka dni w dystansie (zalecenie lekarza) jeszcze przez 10 dni (ja i dzieci) w kwarantannie, ale najważniejsze, że już wszyscy razem. Długi to był tydzień. Długi i smutny, ale dla nas, najgorsze już minęło.

Małgorzata napisała, że chociaż dla nich najgorsze już minęło, nie można zapominać, że medycy codziennie zmagają się z trudnymi przypadkami:

Dlatego nie mogę przestać myśleć o wszystkich pracownikach Ochrony Zdrowia. Oni od marca mają same takie tygodnie. Pełne bezsilności, ciężkiej pracy i doświadczania smutku. Pamietajmy o ich ciężkiej pracy. Doceniajmy ich wysiłki. Szanujmy ich. DZIĘKUJEMY


Internauci błyskawicznie zareagowali na post, komplementując kadr, życząc rodzinie przede wszystkim zdrowia. Redakcja Jastrząb Post się do tego dołącza.


Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan z dziećmi

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan z dziećmi

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×