Szukaj

Radosław Majdan pod aparaturą walczy z koronawirusem! Zdjęcie ze szpitala

Radosław Majdan

Radosław Majdan

Radosław Majdan jest zarażony koronawirusem. Informacje tę potwierdził jego menadżer. Teraz mąż Małgorzaty Rozenek postanowił uspokoić swoich fanów i dodał zdjęcie ze szpitalnego łóżka. Jak się czuje?

Pandemia koronawirusa cały czas przybiera na sile. Tak zwany pacjent zero pojawił się w Polsce na początku marca. Od tamtej pory cały czas walczymy z kolejnymi zachorowaniami. Kilkutygodniowy lock down jedynie na chwilę spowolnił rozrost choroby. Po rozluźnieniu restrykcji i wraz z nadejściem jesieni wszystko przybrało na sile. Codziennie odnotowuje się kilka do kilkunastu tysięcy nowych zarażonych. To wszystko nie ominęło także show-biznesu.

Codziennie w prasie pojawiają się nowe informacje o znanych i lubianych, którzy walczą z Covid-19. Najpierw fanów zelektryzowała informacja o uczestnikach Tańca z Gwiazdami, którzy otrzymali pozytywne wyniki podczas testów. Z chorobą walczyła też gwiazda TVN – Dorota Gardias. Wśród zarażonych są również: Maja Ostaszewska i Maryla Rodowicz. Koronawirus pojawił się na planie serialu M jak Miłość. Ostatnio poinformowano, że Radosław Majdan jest hospitalizowany. Piłkarz właśnie dodał zdjęcie ze szpitala.

Radosław Majdan dodał zdjęcie ze szpitala

Wczoraj media obiegła informacja, ze Radosław Majdan przebywa w szpitalu z powodu zakażenia koronawirusem. Informację tę potwierdził menadżer gwiazdy. Jego komunikat został opublikowany na portalu Pudelek.

Radosław jest hospitalizowany. Ma bardzo dobrą opiekę. Pozostanie jeszcze w szpitalu przez kilka dni — informuje menadżer w komunikacie do portalu.

W ostatnich dniach dało się zauważyć, że zarówno Radosław, jak i jego żona Małgorzata mocno ograniczyli swoją działalność w social mediach. Małżonkowie jak dotąd chętnie chwalili się swoją codziennością. Dzisiaj mąż Gosi postanowił nieco uspokoić swoich fanów i dodał zdjęcie prosto ze szpitalnego łóżka, na którym jest podpięty pod tlen.

Jak już zapewne wiecie, od kilku dni przebywam w szpitalu. Jestem pod bardzo dobrą opieką. Sytuacja jest opanowana. Wszystko idzie w dobrą stronę i za kilka dni powinienem już być w domu. Chciałbym bardzo podziękować Wam za dużo ciepłych słów wsparcia i wiadomości. Pozdrawiam Was serdecznie. PS. Dbajcie o siebie. 

Radek Majdan potwierdził, że czuje się dosyć dobrze i ma nadzieje na szybki powrót do domu. Pod postem natychmiast pojawiły się życzenia zdrowia. My również się do nich przyłączamy i mamy nadzieję, że piłkarz jak najszybciej wróci do pełni zdrowia.


Radosław Majdan w szpitalu

Radosław Majdan w szpitalu

Radosław Majdan nie rezygnuje z samochodu

Radosław Majdan nie rezygnuje z samochodu

Radosław Majdan z Heniem

Radosław Majdan z Heniem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×