Szukaj

Dominika Tajner podgląda mężczyzn na kamerkach. Tajemnica byłej żony Wiśniewskiego wyszła na jaw

Dominika Tajner

Dominika Tajner

Dominika Tajner w Dzień Dobry TVN opowiedziała o randkach po rozwodzie z Michałem Wiśniewskim. Do czego namawiali ją znajomi? Co sądzi o spotkaniach online?

Dominika Tajner przez siedem lat była żoną Michała Wiśniewskiego. W zeszłym roku małżonkowie się rozwiedli. Od tego momentu łączą ich koleżeńskie relacje, czego dowodem może być fakt, że na swój temat wypowiadają się z szacunkiem. Dowodem są słowa Dominiki, która w rozmowie z Jastrząb Post, tak oceniła relację z byłym mężem:

Nie jesteśmy przyjaciółmi, że dzwonimy na ploteczki, pytamy co słychać, jak u ciebie w związku. Ale nie ukrywam, że jak rozmawiamy, to pytam o to, jak mu się układa, ostrzegam go, na co ma uważać. Więc relacje mamy bardzo poprawne. Jesteśmy bardzo dobrymi kolegami. W końcu kawał czasu i kawał życia spędziliśmy ze sobą – mówiła Tajner w rozmowie z Jastrząb Post.

Dominika Tajner o randkach online. Co o nich sądzi?

Chociaż media co jakiś czas informują, że serce Dominiki jest zajęte, ta nie wypowiada się na ten temat. Niedawno jednak zabrała głos w sprawie randek po rozwodzie. Jak powiedziała na antenie Dzień Dobry TVN, gdy jej małżeństwo się skończyło, nabrała w tej kwestii doświadczenia:

Ja mam bardzo dużo doświadczenia odkąd rozstałam się z mężem – powiedziała Dominika Tajner.

W tej samej rozmowie dodała, że zdarzało się, iż znajomi namawiali ją na randki w ciemno. W dobie pandemii zaczęła się umawiać online. Zauważa same plus takiego rozwiązania — można dostrzec wiele istotnych szczegółów, takich jak m.in. fakt, czy potencjalny partner ma żonę oraz dzieci, co nie zawsze da się zauważyć np. podczas spotkania w restauracji:

Wierze w miłość i każda forma nawiązywania kontaktu jest bardzo ważna –  dodała Tajner.

A Wy co sądzicie o takich randkach?


scena z: Dominika Tajner, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

scena z: Dominika Tajner, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Dominika Tajner na otwarciu salonu kosmetycznego

Dominika Tajner na otwarciu salonu kosmetycznego

Dominika Tajner z tajemniczym mężczyzną

Dominika Tajner z tajemniczym mężczyzną

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×