Daria Marx nie ma kontaktu z Ochmanem. Zdradziła dlaczego
Wirtualna Polska

Daria Marx o relacji z Krystianem Ochmanem. To dlatego nie mają kontaktu. A jak ocenia jego twórczość? [WIDEO]

Daria Marx, Krystian Ochman

Daria Marx, Krystian Ochman

Daria Marx zabrała głos ws. relacji z Krystianem Ochmanem. Padły gorzkie słowa. A więc to z tego powodu nie mają ze sobą kontaktu. 

Wirtualna Polska

Daria Marx robi zawrotną karierę. Z piosenką Paranoia wzięła udział w polskich preselekcjach do Eurowizji 2012. Ostatecznie zajęła drugie miejsce. Lepszy okazał się Krystian Ochman z utworem River. Od tego czasu fani zaczęli spekulować o tym, że relacje pomiędzy nimi mogą nie być z tego powodu najlepsze. Wokalistka w rozmowie z Jastrząb Post zapewniła o swoim wsparciu dla Krystiana.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

W sobotni wieczór grałam koncert, ale to nie znaczy, że nie kibicowałam Krystianowi. Powiem szczerze, że w czwartek oglądałam półfinał i byłam pewna, że zakwalifikujemy się do pierwszej piątki. Szkoda, że tak się nie stało, ale myślę, że mamy być z czego dumni. Kibicowałam mu. Szkoda, że tak się stało, ale nie zawsze najważniejszy jest wynik – powiedziała reporterce Jastrząb Post.

Nasza reporterka, Karolina Motylewska, po raz kolejny porozmawiała z Darią i podpytała ją o jej aktualne relacje z Krystianem.

Daria Marx o relacjach z Krystianem Ochmanem

Rozmówczyni Jastrząb Post bez ogródek ujawniła, że nie ma kontaktu z Ochmanem ani nie wie, co się u niego dzieje:

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Nie mamy relacji. Nie wiem, co dzieje się Krystianem, czy on teraz wydaje jakąś muzykę.

Jak podkreśliła, nie jest o nim głośno w mediach:

Nie jest o nim głośno w mediach komercyjnych.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Daria nigdy nie miała czegoś takiego, że nie lubiła Krystiana, tylko po prostu nie miała z nim szczególnej styczności. W tej branży jest to normalne. Podkreśliła, że artyści mają wiele pracy, przez co osoby z ich otoczenia szybko przychodzą i odchodzą.

My jako artyści robimy co roku 60 jobów, projektów, więc naturalnie przy każdym projekcie poznajemy ludzi i naturalnie te osoby przychodzą, odchodzą, bo każdy z nas zajmuje się czymś innym, bywa w innych przestrzeniach. Nigdy mimo wszystko nie miałam czegoś takiego, że ja nie lubiłam Krystiana. Po prostu nie mamy relacji, to nastąpiło naturalnie.

Wirtualna Polska

Czy Daria spodziewała się, że po Eurowizji Krystiana będzie nieco więcej na scenie i w mediach? Nie, ponieważ wykonuje on muzykę niszową. Wokalistka zdecydowanie podkreśliła przy tym, że absolutnie nie ocenia jego utworów negatywnie:

Nie spodziewałam się tego, bo to była muzyka niszowa. Ja sobie zdawałam sprawę, że tak było, bo jego piosenek nie było wcześniej w radiu itd. Być może to wtedy wspierało moją opinię, że to może powinna być muzyka szerzej odbierana. Ale to nie jest negatywne. Jest masa wspaniałych, niezależnych artystów, którzy działają na własną rękę, nie pojawiają się w telewizjach, w radiu. To też jest w porządku, o ile ten artysta jest z tego zadowolony.

Co wy na to?


Daria Marx – wiosenna ramówka Polsatu 2023

Daria Marx – wiosenna ramówka Polsatu 2023

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Krystian Ochman - pokaz Deni Cler

Krystian Ochman - pokaz Deni Cler

Daria Marx - sylwester TVP 2022

Daria Marx - sylwester TVP 2022

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

 • Gość pisze:

  Zbyt duze mniemanie o sobie tej Pani! Nie mozna Ich porownywac nawet w najmniejszym stopniu.

 • Gośćmlody pisze:

  Krystian beczy jak koza ……

 • Gość pisze:

  Z całą pewnością i tak miała wygrać Ukraina. Ale zdecydowanie Daria miała lepszą festiwalową piosenkę. Nie wiem kto słucha piosenek Krystiana.

  • Gość pisze:

   podstarzałe panie i wytwórnia

  • Gość ula pisze:

   Ja słucham z przyjemnością a inni dla mnie wyblakli przy Krystianie

  • Gość pisze:

   Nie jestem na emeryturze a słucham z wielką przyjemnością tego oryginalnego i pięknego wokalu.

  • Gość narek pisze:

   Zgadzam się w stu procentach po roku wydaje się że paranoya byłaby lepszą piosenkę na Eurowizje Ukraina tak by wygrała rzeczywiście bo tu liczą się geopolityczne układy . lubię też Krystiana ale wydaje mi sie że zawiodły zbyt mocne
   zabiegi matketingowe w mediach i na spotkaniach przed Eurowizja i przepadł Ale tak naprawdę Eurowizja jest nieprzewidywalna i nie wiadomo co się spodoba w finale

  • Goooosc pisze:

   Emerytki i stare panie. Jedna fanka ma 20 multikont i pisze sama ze sobą po jego fanpage. Jak jej blokują na insta to zakłada kolejne i ustawia jako prywatne. Raz wpadła to pousuwałam że dwa i później założyła kolejne. Żenada. Botuja listy przebojów umawiając się na nocne głosowanie 🤣👍 efekty odwrotne do zamierzonelych i już z dwóch konkursów go zdyskwalifikowali.

  • Wladeczek pisze:

   Nikt nie slucha co widać po mizernych wyświetleniach to musiał o sobie przypomnieć zaczepiając Darie.

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska
 • Gość pisze:

  Nie ma żadnego porównania .Krystiana do tej pani.Tak jak napisano wcześniej jest to wykonawczyni jednego przeboju

  • Wladeczek pisze:

   A jaki on ma przebój?? Zazdrość się uszami wylewa. Tak, nie ma porównania. Ona to jak perski dywan a on jak wycieraczka z Ikei.

 • Lilu pisze:

  To dziewczę jednego przeboju. Wielka mi gwiazda .

 • Gość pisze:

  Jak inni rachunki kaźdy płaci swoje ludzie przychodzą i odchodzą jak w kaźdej robocie w rządzie tylko smród zostaje i długi do spłaty traktują mnie jak obywatela 3kat a przecieź jestem garmadonem miauczerem ha ha i to tyle

 • Gość alfa pisze:

  Jak patrzę na te zdjęcia to Krystian coś sobie nieźle przytył…

 • Tobi pisze:

  A co do znowu za dziewczę? ” Nie mamy relacji”, „Robimy po 60 jobów” 🤦‍♀️
  Może powinna najpierw się nauczyć mówić zanim zaczniecie ją cytować…

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×