ExclusiveEurowizja 2022. Daria oceniła swojego największego rywala. "River" Ochmana jej nie porwało. "Jest dużo umiejętności marketingowych w jego teamie"

Eurowizja 2022. Daria oceniła swojego największego rywala. "River" Ochmana jej nie porwało. "Jest dużo umiejętności marketingowych w jego teamie"

Daria Marx, Krystian Ochman (Eurowizja 2022)
Daria Marx, Krystian Ochman (Eurowizja 2022)

10.02.2022 07:40, aktual.: 10.02.2022 15:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

19 lutego poznamy reprezentanta Polski na Eurowizję 2022. Fani konkursu nie mają wątpliwości, że decydująca walka rozegra się pomiędzy Darią Marx a Krystianem Ochmanem. To ich piosenki uważane są za najmocniejsze w stawce. Przypomnijmy, że w eliminacjach łącznie wystąpi 10 kandydatów.

Daria zaśpiewa przebój ostatnich miesięcy – Paranoia, która ma ponad 12 milionów wyświetleń na YouTubie. Popowa kompozycja jest już hitem poza granicami kraju. Można ją usłyszeć w rozgłośniach radiowych w Niemczech, Rosji, czy we Włoszech.

Eurowizja 2022. Daria o piosence Krystiana Ochmana River

Krótko przed eliminacjami zapytaliśmy Darię, jak ocenia propozycję swojego najpotężniejszego rywala według bukmacherów, czyli Krystiana Ochmana. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post dosadnie wyraziła swoje zdanie na temat piosenki River.

Daria nie słucha na co dzień muzyki w stylu, w jakim tworzy Ochman. Nie ukrywa też, że najbardziej spośród wszystkich kandydatów na Eurowizję najbardziej wpadającą jej w ucho piosenkę ma Kuba Szmajkowski:

Nie jest to mój styl, ale wydaje mi się, że każdy z nas wnosi do tego konkursu coś innego. Ostatecznie to Polacy zdecydują o tym, co zostanie wybrane. Ja jednak stoję murem przy piosenkach popowych, więc może poszłabym nawet w stronę Kuby Szmajkowskiego, ale ja słucham popu na co dzień. Wydaje mi się, że każdy z nas lubi słuchać tego w radiu czy na Spotify.

Faworytka eliminacji jest już zmęczona pytaniami o utwór River. Ma też kilka zastrzeżeń do fanów Eurowizji:

Broń Boże nie mam żadnych zastrzeżeń do Krystiana, ale nie chce mi się cały czas o nim mówić. Nie wiem, czemu dostaje tyle pytań cały czas o jego osobę. Umówmy się, że w konkursie nie jestem tylko ja i Krystian. Jest nas więcej. Ania Byrcyn np. Jestem pod wrażeniem jej głosu i jeśli mówimy o balladach, to dlaczego nie wspominamy o niej? Dlaczego mówimy o piosence, która nie była wydana? Dlaczego już wtedy typowało się faworyta. To byłyby moje pytania, które chciałabym zadać wszystkim fanom Eurowizji.

Jak Daria zareagowała na informacje, że jeszcze kilka dni temu to Krystian przez bukmacherów uznawany był za najlepszego kandydata na reprezentanta Polski? Obecnie na 1. miejscu plasują się Włochy.

Jest dużo umiejętności marketingowych w jego teamie i gratulacje. Nie każdy musi znać prawdę. Mało tego – zawsze jest jakiś rąbek tajemnicy, który przysparza słuchaczy. Krystian ma tych utworów już 10-12. Jeśli jego fani słuchali tych utworów, to niech słuchają. Ja nie mam nic przeciwko Krystianowi, naprawdę. Mimo że media próbują zrobić ze mnie czarownicę i cały czas mnie o to pytają. Chciałabym, żeby te same pytania dostał Krystian, ale Krystian dostaje pytania o tym, jak czuje się w koronawirusie. Chciałabym po prostu, żeby Polacy widzieli w tym wszystkim jakąś prawdę.

Wokalistka cieszy się z wysokich not swojej piosenki wśród fanów konkursu z zagranicy, a resztę pozostawia w rękach polskiej publiczności:

Co będzie? Zobaczymy. Mogę tylko powiedzieć, że Paranoia ma 4.8 czy 4.9 u fanów Eurowizji na całym świecie, więc jest to na wynik 5.0. Więc to nie jest do końca tak, jak to jest promowane. Myślę, że każdy z nas musi wyciągnąć z tego swoją prawdę.

Całość rozmowy w materiale wideo.

Poniżej piosenki River i Paranoia. Która jest lepsza na Eurowizję 2022?

Okładka nowego singla Krystiana Ochmana
Okładka nowego singla Krystiana Ochmana
Krystian Ochman – Eurowizja 2022
Krystian Ochman – Eurowizja 2022
Krystian Ochman – finał The Voice of Poland 11
Krystian Ochman – finał The Voice of Poland 11
Daria Marx Marcinkowska
Daria Marx Marcinkowska
Daria Marx Marcinkowska
Daria Marx Marcinkowska
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także