Szukaj

Małgorzata Rozenek o swoich odważnych stylizacjach: „W czasach przed Radosławem ubierałam się jeszcze bardziej…” [WIDEO]

Małgorzata Rozenek o swoim odważnym stylu

Małgorzata Rozenek o swoim odważnym stylu

Małgorzata Rozenek o swoich odważnych stylizacjach

Za sprawą programu „Perfekcyjna pani domu„, który zapewnił jej masową popularność, prywatny styl ubierania Małgorzaty Rozenek utożsamiany był z jej telewizyjnym wcieleniem. Jako Perfekcyjna – nie tylko na planie, ale i podczas różnych imprez promocyjnych – nosiła grzeczne bluzki i sweterki, spódnice nobliwej długości, spodnie rurki. Wszystko w pogodnych kolorach, raczej mało seksowne.

Od pewnego jednak czasu Małgorzata zaczęła sobie pozwalać na odważniejsze stylizacje, bardziej drapieżne i eksponujące walory kobiecego ciała. A przynajmniej częściej ją w takich widziano. Zaczęła nosić krótkie spódniczki, a także przy okazji oficjalnych imprez ulubione szorty. Mówiło się, że to wpływ jej narzeczonego Radosława Majdana.

W rozmowie z nami prowadząca „Projekt Lady” zaprzecza, że odważne stroje nosi od niedawna.

Ja mam masę zdjęć sprzed czasów Radosława… w ogóle już nie pamiętam, że takie były… gdzie byłam ubrana w jeszcze bardziej wyzywający sposób, tylko nikt tego wtedy nie publikował, bo to nie był żaden news – opowiada nam Małgorzata Rozenek. – A jeżeli publikował, to w kontekście, że pani Perfekcyjna założyła sobie krótką sukienkę.

Ukochana Radosława Majdana twierdzi, że jej styl jest niezmienny od dłuższego czasu.

Mój styl kompletnie się nie zmienił. Osoby, które pracują ze mną od dłuższego czasu mogą to potwierdzić. Założenie krótkiej sukienki kiedyś byłoby normalne, teraz – ojej, dziewczyna piłkarza… – dodaje Małgosia.

Lubicie styl Małgorzaty Rozenek?

Zobacz także: Małgorzata Rozenek w eleganckiej sukni na imprezie Martini

Małgorzata Rozenek dobrze się czuje w seksownych sukienkach (fot. ONS)

Małgorzata Rozenek dobrze się czuje w seksownych sukienkach (fot. ONS)

Małgorzata Rozenek (fot. ONS)

Małgorzata Rozenek (fot. ONS)


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×