Jastrząb TVJastrząb TV ExclusiveMałgorzata Rozenek komentuje zdjęcie ze studniówki. Ile naprawdę ma lat? [WIDEO]

Małgorzata Rozenek komentuje zdjęcie ze studniówki. Ile naprawdę ma lat? [WIDEO]

małgorzata komentuje plotki o tym, ile ma lat
małgorzata komentuje plotki o tym, ile ma lat
Ewa Kamionowska

27.06.2016 11:41, aktual.: 27.06.2016 12:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ostatnio jeden z portali showbiznesowych zamieścił informacje mające dowodzić, że Małgorzata Rozenek wprowadza wszystkich w błąd, co do tego, ile naprawdę ma lat.

Prowadząca "Projekt Lady" utrzymuje, że jest przed czterdziestką. Tymczasem portal opublikował zdjęcia ze studniówki Małgorzaty Kostrzewskiej (panieńskie nazwisko Małgorzaty Rozenek) w 1988 roku, mające być dowodem na to, że gwiazda TVN urodziła w 1969 roku.

Zapytaliśmy Małgorzatę Rozenek o rzeczoną fotografię. Co się okazało? Że na zdjęciu owszem jest Małgorzata Kostrzewska, ale to nie jest Małgorzata Rozenek, a zdjęcie nie jest zdjęciem z jej studniówki.

Zorganizowałam na swoim Facebooku i Instagramie konkurs. Strasznie chcę znaleźć Małgorzatę Kostrzewską z tego zdjęcia, które było niby moim zdjęciem ze studniówki. Pani Małgorzato, jeżeli pani mnie słyszy, widzi albo ogląda, zapraszam serdecznie na obiad. Byłabym naprawdę dumna, gdyby zechciała pani przyjąć moje zaproszenie. Bo to niestety nie jestem ja - tłumaczy Jastrząb Post Małgorzata Rozenek.

Poszukiwacze archiwalnych zdjęć Małgorzaty Rozenek mogą mieć spory problem z odnalezieniem jej fotografii z balu maturalnego. Dlaczego?

Powiem więcej: jeżeli ktokolwiek chce znaleźć moje zdjęcia ze studniówki, muszę go rozczarować, bo ja akurat wywołałam duży skandal u siebie w szkole, na studniówkę nie przychodząc - powiedziała nam Małgosia.

W całej tej sytuacji Małgorzata Rozenek widzi jeden duży plus, a mianowicie wskrzeszenie szkolnych znajomości. Po publikacji newsa odezwały się do niej dawne przyjaciółki.

To jest w ogóle super news. Odezwały się do mnie koleżanki ze szkoły: Agatka, Kasia, Ewa. Pozdrawiam was! I mówią: "No nie, mam już tego dosyć! Przyjedź do nas, zróbmy zdjęcia, pokażmy, że jesteśmy". I tak też zrobimy. To będzie bardzo miłe spotkanie po latach. Nie tak wielu, jak się myśli, ale po jakimś czasie. Chętnie się z nimi spotkam - dodaje prowadząca "Projekt Lady".
Ile lat ma Małgorzata Rozenek? Gwiazda komentuje plotki o swoim wieku i zdjęciu ze studniówki
Ile lat ma Małgorzata Rozenek? Gwiazda komentuje plotki o swoim wieku i zdjęciu ze studniówki
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na pokazie Łukasza Jemioła 2016
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na pokazie Łukasza Jemioła 2016
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także