Rozenek będzie starała się wyprowadzić dziewczyny z blokowisk na salony. Będzie to trudne zadanie, ponieważ uczestniczki programu będą charakterystyczne: niepokorne, głośne i wyzywające. To już nie to samo, co potulne bałaganiary, które marzą o porządku w swoim domu.
Jak ocenia program sama Małgorzata Rozenek?
Ten program będzie mi bardzo bliski. Nie będzie to piłka nożna, nie aż tak bliski. To będzie ciekawy program o ciekawych kobietach. To nie będzie program o mnie, ja go będę tylko prowadzić. Będą tam się działy ciekawe historie. Chciałabym się w nim pokazać jako wszechstronna kobieta, ale pewnie pokażę swoją surową stronę, bo tego będzie ode mnie wymagała formuła programu. - zdradziła Super Expressowi