Zosia Zborowska spędza weekend z mamą i teściową. Fani są zachwyceni ich relacją z podróży: „Wyglądacie jak siostry”

Zosia Zborowska

Zosia Zborowska

Zosia Zborowska wybrała się do Sopotu z mamą i teściową, czym pochwaliła się na Instagramie. Internauci są zachwyceni fotografiami, które pojawiły się w sieci.

Zosia Zborowska od kilku tygodni sprawdza się w nowej roli. Wychowuje Nadzieję, która jest owocem miłości aktorki i jej męża, Andrzeja Wrony. Chociaż gwiazd początkowo ukrywała ciążę, odkąd potwierdziła szczęśliwe wieści, co jakiś czas pokazywała rosnące krągłości. Od tego momentu zabiera też głos w ważnych dla mam sprawach, dzieląc się z nimi swoimi doświadczeniami.

Niedawno Zosia Zborowska przekazała, że jest przeciwna kupowaniom ubranek dla dzieci w dyskontach. Uważa, że zamiast w takich miejscach, lepiej nabywać je np. w lumpeksach:

Stać mnie na to, żeby kupować ubrania, które nie są wykonywane przez małe rączki w fabrykach w krajach trzeciego świata. Serio, to nie jest tak, że za tą niską ceną nic się nie kryje. Lepiej kupować w lumpie, niż w takich miejscach według mnie.

Zosia Zborowska z mamą i teściową w Sopocie. Jak wyglądają?

Zborowska aktywnie działa na Instagramie, gdzie regularnie udostępnia nowe treści. Tak było też w piątek, gdy podzieliła się zdjęciem, na którym pozuje z mamą i teściową. Panie wspólnie wybrały się do Sopotu, gdzie świętują urodziny mamy Andrzeja Wrony. Nie zabrakło pamiątkowej fotografii, na której wszystkie trzy pozują obok siebie. Jak wynika z opisu, towarzyszy im córka Zosi, Nadzieja:

Urodzinowy weekend Teściówki aka Babci Hani w Sopocie czas start #stolatbabciuhaniu #sopot #3pokolenia – skomentowała Zosia Zborowska.

Wpis zachwycił internautów. Część składa solenizantce życzenia:

  • Czuję, że to będzie impreza roku! Stówka dla Babci Hani!
  • Sto lat! Odkąd zobaczyłam relację z chlebem kupionym przez teściową jestem fanką.
  • Hania, wszystkiego najlepszego!

Znaleźli się też tacy, którzy komplementują urodę pań:

  • Wyglądacie jak trzy siostry, a nie 2 pokolenia.
  • Teściowa ma sobowtóra jak nic ! Tozto moja nauczycielka
  • Fajne babeczki, każde pokolenie.

Wyjazd w sieci relacjonuje też mama Zosi Zborowskiej, Maria Winiarska. Pochwaliła się na Instastory niespodzianką, jaka czekała na nich w hotelu. Dla pań przygotowano m.in. słodkości, a także piękne dekoracje, wśród których królowały balony. Zdjęcia znajdziecie w galerii.


Zosia Zborowska z mamą i teściową w Sopocie

Zosia Zborowska z mamą i teściową w Sopocie

Zosia Zborowska z mamą i teściową w Sopocie

Zosia Zborowska z mamą i teściową w Sopocie

Zosia Zborowska z mamą i teściową w Sopocie

Zosia Zborowska z mamą i teściową w Sopocie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×