Szukaj

Żona Sławomira pokazała odważne zdjęcie z plaży. Wow. Zrobiło się gorąco

Kajra i Sławomir ślub

Kajra i Sławomir ślub

Kajra, żona Sławomira pokazała na swoim Instagramie bardzo gorące zdjęcie z plaży. Co przekazała tym zaskakującym postem w bikini? Zobaczcie.

Sławomir Zapała, wraz z żoną Magdaleną, zwaną Kajrą, stworzyli jeden z najpopularniejszych duetów w Polsce. Mają na swoim koncie wielkie hity takie jak m.in. Miłość w Zakopanem oraz Ni mom hektara. Kochają ich całe tłumy. Niedawno Magda opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie w bikini. To nie jest przypadek.

Kajra na plaży. Jak wyglądała?

Kajra co jakiś czas udziela się w mediach społecznościowych. Chociaż generalnie bardzo chroni swojej prywatności, od czasu do czasu pokazuje szczegóły z życia prywatnego, np jak jakiś czas temu, kiedy pochwaliła się fotografią z bratem.

Teraz z kolei zachwyciła fanów dzieląc się pięknym zdjęciem z plaży. Nie przez przypadek prawie na początku zimy opublikowała zdjęcie w czarnym bikini, pozuje tyłem. Widać, że właśnie skorzystała z kąpieli wodnej i słonecznej. Wygląda niezwykle gorąco. Nie przez przypadek taka stylizacja i taka sceneria. Otóż Kajra w ten sposób zapowiada nowy utwór muzyczny, który nagrał Sławomir.

Cześć tu Kajra
#a #wam #z #czym #kojarzy #się #MydełkoFa #?
Link w bio
@slawomir_gwiazda_rock_polo #cześćtusławomir #czućpiniądz #rockpolo #music #cover #concert
#what #kajra #eye #see – napisała Magda.

To chyba najlepsza reklama nowego utworu. Sławomir nie mógłby sobie wyobrazić lepszej promocji kawałka, który właśnie wszedł na rynek.

Najnowszy utwór Sławomira nosi nazwę Mydełko Fa. Brzmi znajomo? Tak, to cover słynnego przeboju zaśpiewanego przez Marka Kondrata i Marlenę Drozdowską. Czy szykuje się sylwestrowy hit?

Poniżej link, zobaczcie, czy utwór ma szanse stać się takim przebojem jak pierwowzór.

Magdalena i Sławomir są bardzo zgodnym małżeństwem. Zapała nawet zdradził sposób na udane pożycie. Wiadomo, że para poznała się w romantycznych okolicznościach, w Stanach Zjednoczonych, potem wzięli ślub, a teraz wspierają się nawzajem rozwijając karierę.


Kajra na plaży

Kajra na plaży

Sławomir i Kajra - Kobieca&Męska Marka Roku 2019

Sławomir i Kajra - Kobieca&Męska Marka Roku 2019

Kajra pokazała zdjęcia z urodzin brata

Kajra pokazała zdjęcia z urodzin brata

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×