Szukaj

Sławomir zdradził sekret udanego małżeństwa. Kajra będzie zadowolona, jak to przeczyta?

Sławomir i Kajra są małżeństwem od ośmiu lat. Jaki jest sekret ich udanego związku? Na temat ten wypowiedzieli się w jednym z tygodników.

Sławomir i Kajra - ślub

Sławomir Zapała i Magdalena „Kajra” Kajrowicz tworzą duet nie tylko na scenie, ale także w realnym życiu. Zakochani są małżeństwem od ośmiu lat. Wspólnie wychowują synka Kordiana Zapałę. Chociaż nie zawsze między nimi układa się doskonale, wypracowali sposób na radzenie sobie z problemami.

Zobacz: Piękna żona Sławomira Zapały pokazała 3-letniego synka! Słodkie zdjęcie Kajry z Kordiankiem jest już hitem internetu

Sławomir i Kaja – sekret udanego małżeństwa

Jaki? Sekret ten Sławomir zdradził w rozmowie z dziennikarzami Twojego imperiumPrzyznał, że z żoną nie doprowadzają do poważnego kryzysu w ich relacji. Kiedy się coś psuje, błyskawicznie starają się to naprawić i nie dopuszczają do tego, by problem się pogłębił.

Najważniejsze to chcieć dobra osoby, z którą się jest. Trzeba się lubić, przyjaźnić, mieć wspólne pasje. Rutyna i obowiązki mogą oddalać, dlatego zawsze trzeba znaleźć czas na czułości, wysłuchanie i wzajemne wsparcie, choćby kosztem snu lub posiłku – przyznał piosenkarz.

Zobacz: Tak Kajra i Sławomir wyglądali na własnym ślubie! Wtedy jeszcze nie wiedzieli, że czeka ich spektakularna kariera

Sławomir i Kajra: jak się poznali?

Dzięki temu małżonkowie wciąż mogą cieszyć się niegasnącym uczuciem, które trwa od wielu lat. Przypomnijmy, że Sławomir i Magdalena poznali się w krakowskiej szkole teatralnej. On był w klasie o rok wyżej niż jego przyszła żona. Chociaż w tamtym czasie znali się, ich uczucie wybuchło później i to w Stanach Zjednoczonych.

Piosenkarz wszedł do baru, gdzie Kajra była kelnerką. Nie poznał dawnej koleżanki. Zagadał ją po hiszpańsku, bo jak powiedział później, wyglądała jak Portorykanka. Od tego momentu zaczęła się ich wielka miłość, która dziś może być wzorem dla setek osób.

Zobacz: Sławomir krytycznie o makijażu swojej żony. Kajra będzie zła za te słowa?

 


Sławomir i Kajra 8 lat temu

Sławomir i Kajra 8 lat temu

Sławomir Zapała - Polsat SuperHit Festiwal - Radiowy Hit Roku

Sławomir Zapała - Polsat SuperHit Festiwal - Radiowy Hit Roku

Sławomir i Kajra – Polsat Superhit Festiwal 2019, konferencja prasowa

Sławomir i Kajra – Polsat Superhit Festiwal 2019, konferencja prasowa

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×