Szukaj

Kajra pokazała brata. Podobieństwo widać gołym okiem. Są identyczni

Kajra pokazała brata

Kajra pokazała brata

Kajra, czyli Magdalena Kajrowicz, pokazała brata. Jak wygląda i czy przypomina żonę Sławomira? Zdjęcie rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Sławomir Zapała, wraz z żoną Magdaleną, stworzyli jeden z najpopularniejszych duetów w Polsce. To oni na swoim koncie mają hity takie jak m.in. Miłość w Zakopanem oraz Ni mom hektara, które regularnie grywają podczas koncertów, porywając do zabawy prawdziwe tłumy.

Zobacz: Sławomir zdradził sekret udanego małżeństwa. Kajra będzie zadowolona, jak to przeczyta?

Kajra pokazała brata. Czy są do siebie podobni?

Małżonkowie, oprócz regularnych występów, udzielają się w mediach społecznościowych. Chociaż bardzo chronią swojej prywatności, od czasu do czasu odsłaniają niektóre szczegóły ze swojego życia. Niedawno na Instagramie Kajra opublikowała zdjęcia swojego brata.

Okazja była szczególna – mężczyzna świętował 40. urodziny. Z tej okazji urządzono przyjęcie, na którym wśród gości, pojawili się Magdalena i Sławomir.

Cześć tu Kajra #40stka #mojego #Brata #a #szwagra #Sławomira #powiem #krótko – #działo #się

Zobacz: Piękna żona Sławomira Zapały pokazała 3-letniego synka! Słodkie zdjęcie Kajry z Kordiankiem jest już hitem internetu

Zdjęcia urzekły internautów, którzy w komentarzach, błyskawicznie zaczęli składać życzenia. Kim jest brat Kajry i czym zajmuje się na co dzień? Tego gwiazda zdradzić nie chciała. Mężczyzna także chroni swojej prywatności. Chociaż ma konto na Instagramie, jest na nim niewiele zdjęć.

Pewne jest jednak, że solenizant i jego znana siostra, są bardzo do siebie podobni. Patrząc na zdjęcia poniżej, nie można mieć wątpliwości, że są rodzeństwem.

Kajra pokazała brata

Kajra pokazała brata. Są bardzo do siebie podobni

Zobacz: Tak Kajra i Sławomir wyglądali na własnym ślubie! Wtedy jeszcze nie wiedzieli, że czeka ich spektakularna kariera


Brat Kajry skończył 40 lat

Brat Kajry skończył 40 lat

Kajra pokazała zdjęcia z urodzin brata

Kajra pokazała zdjęcia z urodzin brata

Kajra pokazała brata

Kajra pokazała brata

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×