Tak Kajra i Sławomir wyglądali na własnym ślubie! Wtedy jeszcze nie wiedzieli, że czeka ich spektakularna kariera

Kajra i Sławomir ślub

Kajra i Sławomir ślub

Sławomir i Kajra obchodzą ósmą rocznicę ślubu. Piosenkarka opublikowała na Instagramie zdjęcie z tej uroczystości. Czas szybko mija, a oni wciąż młodzi! Zobacz, jak się zmienili.

Sławomir Zapała, wraz z żoną Magdaleną, stworzyli jeden z najpopularniejszych duetów w polskim show biznesie. Ich utwory stają się wielkimi przebojami. Któż by nie znał Miłości w Zakopanem czy Ni mom hektara? Para jest po ślubie już 8 lat! Z tej okazji Kajra, na swoim Intagramie opublikowała zdjęcie z tej uroczystości.

Cześć tu Kajra #8 #lat #temu #po #wieloletniej #przyjaźni #powiedzieliśmy #sobie #bardzo #świadome #sakramentalne tak # #to #była #najlepsza #impreza #w #moim #życiu – #tak #jak #późniejsze #wspólne #życie !!!
#polecam !!!!!! Kajra @slawomir_gwiazda_rock_polo – napisała krótko żona gwiazdora.

Zdjęcie jest bardzo wymowne, nie trzeba więcej komentarza. Widzimy dwoje młodych ludzi, szczęśliwych, zakochanych. Inetrnauci nie pozostali obojętni.

  • Gratulajeeee jeee jeee ijjje ijeeeejee!
  • Aaaa! Wszystkiego najlepszego dla Was 🙂 i nie było hektara, nie było czuć piniondza, ale to co najważniejsze jest tuż obok 🙂
  • Kocham całym sercem ! Wszystkiego, co najpiękniejsze i najcudowniejsze dla was! Dużo dużo szczęścia i miłości kochani! I kolejnych wspaniałych lat – posypały się gratulacje ze strony fanów duetu.
Historia miłości Kajry i Sławomira

Poznali się w krakowskiej szkole teatralnej. On był w klasie o rok wyżej. Znali się, ale uczucie wybuchło później. I to w Stanach Zjednoczonych. Sławomir wszedł do baru, gdzie Kajra była kelnerką. Nie poznał dawnej koleżanki. Zagadał ją po hiszpańsku, bo jak powiedział później, wyglądała jak Portorykanka. Od tego momentu zaczęła się ich wielka miłość.

Teraz są jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Występują razem na scenie i śpiewają swoje hity. O życiu prywatnym mówią niewiele. Więcej zdradzają ich profile w mediach społecznościowych. Niedawno Kajra pochwaliła się fotografią syna. Kordian towarzyszył rodzicom w trasie koncertowej.

Zdjęcie sprzed 8 lat dowodzi, że Kajra i Sławomir niewiele się zmienili. Są tak samo młodzi i piękni, i zakochani. Życzymy jeszcze wielu rocznic!

Zobacz: Sławomir Zapała i Kajra zrobili sobie niesmaczny żart z katastrofy smoleńskiej! Internauci oburzeni: „Przekroczyliście granice”

Zobacz: Przebojowy Sławomir Zapała został zwolniony z TVP! Wygryzła go uwielbiana przez widzów gwiazda śniadaniówki!

Zobacz: Sławomir Zapała nie pozwala żonie rozwinąć skrzydeł? To przez niego musiała zrezygnować z telewizyjnego show!


Sławomir i Kajra 8 lat temu

Sławomir i Kajra 8 lat temu

Sławomir Zapała, Izabella Miko - Futro z misia

Sławomir Zapała, Izabella Miko - Futro z misia

Sławomir Zapała i Kajra - Sylwester 2018 z TVP, konferencja

Sławomir Zapała i Kajra - Sylwester 2018 z TVP, konferencja

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×