Szukaj

Pierwsze zdjęcie Żebrowskiej po powrocie do domu. „Zaj***ste” — podobnie jak Michała z synem

Aleksandra i Michał Żebrowscy

Aleksandra i Michał Żebrowscy

Aleksandra i Michał Żebrowscy tydzień temu po raz trzeci zostali rodzicami. Nie zamierzają ukrywać swojego szczęścia przed światem. Właśnie na ich profilach społecznościowych pojawiły się pierwsze zdjęcia z domowych pieleszy.

O tym, że Aleksandra Żebrowska i jej mąż Michał spodziewają się trzeciego dziecka, przyszła mama poinformowała w marcu. Na jej profilu pojawiło się zdjęcie z hastagiem #pregnancyannounsement, czyli zawiadomienie o ciąży. Nie pozostawiło to już żadnych wątpliwości, a w komentarzach posypał się grad gratulacji. Od tamtej pory żona aktora chętnie dzieliła się kolejnymi osobistymi kadrami. Nie miała też oporów przed pokazywaniem swojego sporego brzuszka w pełnej okazałości. Pod każdym takim postem pojawia się mnóstwo komentarzy od zachwyconych fanów.

Nawet będąc już w 40. tygodniu ciąży zapozwała w bikini i pokazała, że od przywitania na świecie kolejnego członka rodziny dzielą ją zaledwie chwile. Małżeństwo może pochwalić się już całkiem sporą gromadką. W 2010 roku na świat przyszedł Franciszek, a trzy lata później urodził się Henryk. Kilka dni temu wszystkie media obiegła informacja o narodzinach ich trzeciego syna Feliksa.

Żebrowscy pokazali pierwsze zdjęcia po narodzinach syna

Aleksandra przez cały okres ciąży była bardzo aktywna w social mediach. Długo też nie trzeba było czekać, zanim znów pojawi się w sieci. Zaledwie kilka dni po narodzinach Feliksa ponownie widzimy ją na Instagramie. Widać, że świeżo upieczona mama błyskawicznie wraca do formy. Pochwaliła się zdjęciem, na którym je domowy rosół tuż po przyjeździe ze szpitala.

Rosół powitalny – czytamy pod zdjęciem.

Za zdjęcie w naturalnej odsłonie i bez grama retuszu Aleksandra zebrała sporo komplementów. Niewiele kobiet na kilka dni po porodzie zdecydowałoby się na taki odważny krok.

  • Zaje***te zdjęcie. Najprawdziwsze jakie widziałam na IG.
  • Uwielbiam Panią podglądać. Bez zbędnych konwenansów, bez nadęcia. Czysta naturalność.
  • I to się nazywa polska rodzina. Zdjęcie normalne, szczere, nie sztuczne i wyretuszowane.
  • Piekna kobieta.

Również świeżo upieczony tata postanowił pochwalić się pierwszym kadrem z synem. W mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie, na którym pokazuje maleńkie stópki Feliksa. Trzeba przyznać, że jest to niezwykle rozczulający widok.

View this post on Instagram

Giry

A post shared by Michał Żebrowski (@zebrowski.michal) on


Aleksandra Żebrowska

Aleksandra Żebrowska

Michał Żebrowski z synem

Michał Żebrowski z synem

Ola Żebrowska z trzecim synem

Ola Żebrowska z trzecim synem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×