Kilka dni temu piękność popełniła wpis, w którym poinformowała fanów, że wbrew wcześniejszym doniesieniom mediów, spodziewa się córeczki, a nie chłopca. Napisała też o tym, że wraz z mężem jest w trakcie wybierania imienia dla dziecka:
Ola Żebrowska zapozowała z mężem
Aleksandra od początku ciąży na bieżąco pokazuje kolejne ujęcia swojego ciągle rosnącego brzucha. Tym razem zapozowała u boku męża, Michała. Pojechała z nim na plan serialu Na dobre i na złe, w którym wciela się on w postać jednego z doktorów. Ona pojawiła się przed obiektywem w samym ręczniku i bieliźnie, eksponując przy tym brzuszek, a on – w lekarskim kitlu.
W sekcji komentarzy zaroiło się od dziesiątek wpisów fanów i fanek, których wyraźnie rozbawiła sugestia, że to Michał odbierze poród współmałżonki.
- Osobisty lekarz pierwszego kontaktu.
- Człowiek tysiąca talentów.
- Oh all inclusive Ola, bardzo praktyczne podejście.
- Mąż ma jaką specjalizację?
- Ooo, to chciałabym zarezerwować na styczeń, można?
- Dzięki opisowi zdjęcia od razu jest lepiej gdzieś na świecie .
- Chciałoby się powiedzieć: A ta znowu goła.
- Sądząc po obuwiu to na pewno ginekolog.
Niecierpliwie czekamy na nowe wieści od Oli i Michała i przyjście na świat ich córki.