Szukaj

Karolina Korwin-Piotrowska ostro o Marinie! Całe szczęście piosenkarka mogła liczyć na Wojciecha Szczęsnego!

Karolina Korwin-Piotrowska krytykuje Marinę

Wojciech Szczęsny o Karolinie Korwin Piotrowskiej

Bohaterką nowego numeru magazynu Viva! jest Marina Łuczenko-Szczęsna. Gwiazda udzieliła obszernego wywiadu dla dwutygodnika, w którym opowiedziała o walce z chorobą, powrocie do zdrowia, tworzeniu płyty oraz uchyliła rąbka tajemnicy na temat jej związku z Wojciechem Szczęsnym.

Jak się okazuje, nie wszystkim spodobała się obecność Mariny na okładce magazynu. Karolina Korwin-Piotrowska na Instagramie nie przebierając w słowach skomentowała wybór redakcji gazety:

Takie rzeczy tylko w Polandzie. Na okładce żona piłkarza i piosenkarka bez przeboju. W środku zaś autorytety: Kos-Krauze, wybitni aktorzy jak Szyc czy Gierszał. Pytanie brzmi: w czym ta trójka jest gorsza od tej pani, w czym mniej utalentowana, wpływowa, rozpoznawalna i szanowana i przynosząca nam dumę, ze nie są na okładce? Czym sobie NIE zasłużyli a czym zasłużyła sobie ona? Ok, żadne z nich nie nosi Diora. Jeszcze coś? Takie pytanie mam. #nieogarniam -czytamy.

Na powyższy wpis bardzo szybko odpowiedział mąż Mariny. Wojciech Szczęsny sprawił wrażenie wyraźnie poirytowanego słowami dziennikarki:

A ja sie zastanawiam dlaczego na okładce nie ma Pani Piotrowskiej. Kompletna dyskryminacja ludzi z podwójnymi podbródkami. Jesli tak bardzo Pani pragnie to chetnie diora podeśle. Rozmiar 52? – napisał piłkarz.

Jak się okazuje, to nie wszystko! Jeden z fanów Korwin-Piotrowskiej zapytał Wojtka, czy taka opinia go zabolała. Na to sportowiec również bardzo szczerze odpowiedział:

Oczywiscie,że zabolało. Nie lubie gdy malutcy ludzie obrażaja moja zone. A,ze kazdy ma prawo do swojej opini,ja mam prawo do swojej na temat tej pani. Zobaczymy jak gruba jest jej skora ? – czytamy.

Ponadto Szczęsny brnął dalej i starał się wyjaśnić Karolinie Korwin-Piotrowskiej, dlaczego akurat jego żona trafiła na okładkę VIVY!.

To przykre, kiedy osoby, które istnieją w mediach dzięki hejtowaniu innych ludzi, po raz kolejny chcą się wybić na czyjejś popularności i robią zawsze jakiś ruch by się przejechać na fali nośnego tematu – w tym wypadku premiery albumu MaRina „On My Way” w dniu 17 listopada 2017 r..

Tak, takie rzeczy tylko w Polandi. Za granicą, tam gdzie pracuję, takich ludzi się tępi. Jakby się Pani interesowała czymś więcej niż plotki, dyskredytowanie i obrażanie innych ludzi, to by się Pani dowiedziała, dlaczego akurat moją żonę zaprosili na okładkę – MaRina wydaje kolejny, świetny album muzyczny, który cieszy się bardzo dobrą opinią recenzentów muzycznych, a to że jest piękną kobietą i ma zdecydowanie więcej zasięgu oraz słuchaczy nie zaszkodziło w tym by pojawiła się na okładce – to typowe promując album muzyczny i chyba nikogo nie dziwi, oprócz Pani – wyjaśnił Wojciech Szczęsny.

Myślicie, że reakcja męża Mariny była słuszna?

Marina Łuczenko tłumaczy się fanom z robienia selfie podczas meczu! Wsparła ją nawet Sara Boruc!

Janusz Józefowicz zaprosił Marinę Łuczenko na 25-lecie Studio Buffo. Piękna WAG zażądała astronomicznej kwoty!

Marina przeszła przez piekło! “Czułam się jakbym nigdy nie śpiewała”


Marina Łuczenko tłumaczy się ze zdjęć na stadionie

Marina Łuczenko tłumaczy się ze zdjęć na stadionie

Jak mieszkają Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny

Jak mieszkają Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny

Jak mieszkają Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny

Jak mieszkają Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×