Szukaj

Upokarzające sceny z Pałacu nigdy miały nie dostać się do mediów. Teraz wyszło na jaw, że Meghan Markle została upomniana przez Harry’ego!

Książę Harry i Meghan Markle mieli sprzeczkę?! Zaskakujące doniesienia brytyjskiej prasy ujrzały światło dzienne! Do niecodziennego wydarzenia doszło ponoć podczas uroczystości z okazji urodzin królowej Elżbiety! 

Meghan Markle i książę Harry

Historię miłości Meghan Markle i książę Harry zna niemalże każdy, a fani z niecierpliwością wyczekują filmu jaki być może powstanie o nich w przyszłości. Nic więc dziwnego, że ceremonię ich zaślubin oglądało kilkaset milionów ludzi. Zainteresowanie wokół pary wzbudziła zdecydowanie także ciąża amerykańskiej aktorki. Przez okres całych dziewięciu miesiącu eksperci, styliści i inni bacznie obserwowali każdy jej ruch.

W maju nadszedł moment kulminacyjny. Meghan urodziła syna, i razem z Harrym zostali rodzicami. Media nie miały wątpliwości, że takie cudowne wydarzenie jeszcze bardziej umocni związek tych dwoje. Dzisiaj jednak okazuje się, że pojawiły się między nimi zgrzyty

Zagraniczne portale donoszą, że podczas ostatnich obchodów urodzin królowej Elżbiety, doszło do niespodziewanej i bardzo kłopotliwej sytuacji. W podniosłym momencie, Markle miała zaśmiać się w niebogłosy. Jej wybryk zauważył rudowłosy wnuk solenizantki, który skarcił żonę. Przez resztę dnia ponoć unikał jej wzroku i chodził bardzo zdezorientowany. Być może bał się, że „wpadkę” uwieczniły na nagraniach media? Tego nie wie nikt. Wiadomym jest natomiast, że Brytyjczycy zaczęli martwić się o ich małżeństwo. Pojawiły się głosy, że „Harry przestał akceptować Meghan”. Byłoby to dla niej sporym problemem. Jak powszechnie wiadomo, nie najlepiej żyje jej się także z bratem męża i jego żoną.

Mamy jednak nadzieję, że to zbędna nadinterpretacja brytyjskich ekspertów.

Niania Archiego to chodzący ideał! Meghan Markle wreszcie znalazła opiekunkę marzeń dla swojego syna! Nie uwierzycie, co potrafi

Meghan Markle wie, jak rozpalić wyobraźnię mężczyzn. Wszystko dzięki bieliźnie za 450 złotych!

Meghan Markle i książę Harry przekazali wzruszającą wiadomość. Chodzi o ich syna Archiego Harrisona


Meghan Markle i książę Harry na Trooping the Colour 2019

Meghan Markle i książę Harry na Trooping the Colour 2019

Meghan Markle - Książe Harry

Meghan Markle - Książe Harry

Meghan Markle - Książe Harry

Meghan Markle - Książe Harry

×