Znany jasnowidz doskonale wie, co tak naprawdę wydarzyło się z Tomaszem Mackiewiczem na szczycie Nanga Parbat!

Tomasz Mackiewicz ostatnia wiadomość z Nanga Parbat

Tomasz Mackiewicz ostatnia wiadomość z Nanga Parbat

Tomasz Mackiewicz nie żyje. Tak twierdzi Krzysztof Jackowski

Nadal wielu Polaków nie może uwierzyć w tragiczne wydarzenia sprzed tygodnia, do których doszło na szczycie Nanga Parbat. Przypomnijmy, że polsko-francuski duet – Tomasz Mackiewicz i Elisabeth Revol – zdobył górę, a kilka godzin później przeżył koszmar. Himalaiści utknęli na wysokości 7300 metrów. Ekipa ratunkowa nie zdecydowała się na podjęcie próby uratowania Polaka. Jak twierdziła Francuzka, był on już „w stanie agonalnym”. Akcji nie sprzyjała także pogoda.

Dziennikarze Super Express skontaktowali się z Krzysztofem Jackowskim, popularnym polskim jasnowidzem, który dzięki swoim nadprzyrodzonym umiejętnościom już wielokrotnie pomógł odnaleźć zaginione osoby.

Jackowski przyznał, że Tomasz Mackiewicz nie żyje. Jasnowidz opisał, czego najprawdopodobniej doświadczył organizm himalaisty po tym, gdy opuściła go Revol:

Stało się to, co zwykle, źle wyliczony czas prawdopodobnie i niestety Polak nie wytrzymał. Na wysokości 7100 metrów jest tak zwana strefa śmierci. Istotne jest to, że nawet jeśli himalaista dojdzie do szczytu, to może źle wyliczyć czas i najczęściej podczas zejścia są największe dramaty. Tam bardzo szybko następuje obrzęk płuc, potem obrzęk mózgu, to są sprawy nieodwracalne jeżeli się stoi. Sądzę, że ta Francuzka miała mnóstwo szczęścia. Nie ma najmniejszych szans, żeby przeżył. To jest fizycznie niemożliwe. Niemożliwy jest taki przypadek, żeby on żył.

Zobacz: Żona Tomasza Mackiewicza umieściła ostatnie wspólne zdjęcia. “Serce pęka”

Zobacz: Łzy same napływają do oczu. Synek Tomasza Mackiewicza przeczuwał tragedię. “Tato, proszę…”

Zobacz: Martyna Wojciechowska nie wytrzymała i staje w obronie hejtowanego Tomasza Mackiewicza. Swoją wypowiedzią zmiażdżyła wszystkich “ekspertów” [WIDEO]

Zobacz: Skandal! Celebryta brutalnie zakpił z tragedii Tomasza Mackiewicza! “Zdechł na własne życzenie”


Żona Tomasza Mackiewicza zlinczowana w sieci

Żona Tomasza Mackiewicza zlinczowana w sieci

Tomasz Mackiewicz z żoną, Anną

Tomasz Mackiewicz z żoną, Anną

Żona Tomasza Mackiewicza zlinczowana w sieci

Żona Tomasza Mackiewicza zlinczowana w sieci

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×