Nowe doniesienia na temat stanu zdrowia Tomasza Lisa. Sytuacja była dramatyczna

Tomasz Lis

Tomasz Lis

Tomasz Lis nie był w dobrym stanie, kiedy przyjechał do szpitala? Dziennikarze Super Expressu nie mają wątpliwości. Co udało im się ustalić?

Tomasz Lis trafił do szpitala we wtorek. Chociaż kolorowa prasa dzień później informowała, że jego stan jest bardzo ciężki, Hanna Lis na Twitterze wydała oficjalne oświadczenie, w którym podkreślała, że wszystko jest pod kontrolą:

Hej Kochani. Tomek ma się dobrze i dziękuje za wasze wyrazy wsparcia i sympatii. Wszystko jest pod kontrolą, a informacje o rzekomym „stanie ciężkim” są całkowicie nieprawdziwe. Ściskamy.

Stan zdrowia Tomasza Lisa uległ poprawie. Jak czuje się obecnie?

Okazuje się, że w momencie, w którym dziennikarka wydała oświadczenie, mężczyzna był w dobrym stanie. Potwierdza to informator Super Expressu, który twierdzi, że w środę Tomasz poczuł się znacznie lepiej niż w dzień, w który trafił do lecznicy. Obecnie jest świadomy i wraca powoli do sił. Podobno nie było tak od początku:

Dziennikarz w chwili przywiezienia do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie był  w stanie ciężkim. Jak się dowiedzieliśmy, miał problemy z oddychaniem. Trafił na oddział intensywnej terapii, gdzie do wczoraj pozostawał – czytamy w tabloidzie.

Tomasz i Hanna Lis zabrali dzieci na obiad

Tomasz i Hanna Lis zabrali dzieci na obiad

Co było bezpośrednią przyczyną tego, że znalazł się w szpitalu? Zarówno lekarze, jak i rodzina na ten temat milczą. Swojego zdrowia nie komentuje też sam dziennikarz, który chociaż jest bardzo aktywny w sieci, dawno nie dodał nowego postu na Twitterze. Trzymamy kciuki, by jak najszybciej wrócił do formy.

Zobacz: Tomasz Lis zachował się zaskakująco w stosunku do Kingi Dudy. Internauci poruszeni


Tomasz Lis - Wielki Mecz TVN kontra WOŚP

Tomasz Lis - Wielki Mecz TVN kontra WOŚP

Tomasz Lis - Wielki Mecz TVN kontra WOŚP - trening

Tomasz Lis - Wielki Mecz TVN kontra WOŚP - trening

Tomasz Lis z córką Polą i psem Czarkiem w restauracji Flaming&co.

Tomasz Lis z córką Polą i psem Czarkiem w restauracji Flaming&co.

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×