Tomasz Lis pilnie przewieziony do szpitala! W poważnym stanie trafił na OIOM

Tomasz Lis

Tomasz Lis

Tomasz Lis trafił do szpitala. Dziennikarz przechodzi badania na oddziale intensywnej terapii. Nieoficjalnie mów się, że jego stan jest poważny.

Tomasz Lis we wtorek, 10 grudnia, przyjechał do Olsztyna. Tam miał przeprowadzić wywiad z sędzią, Pawłem Juszczyszynem. Przed rozmową poczuł się źle do tego stopnia, że konieczna była pilna wizyta na OIOM-ie. Dziennikarz trafił do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego.

Lekarze pracujący w tej placówce, w rozmowie z dziennikarzami  Super Expressu, potwierdzili, że do takiego zdarzenia doszło:

Potwierdzam, że Tomasz Lis jest w szpitalu i przechodzi badania na oddziale intensywnej terapii. Nie udzielamy dodatkowych informacji w tej sprawie – poinformował w tabloidzie jeden z lekarzy.

[wp_quiz id=”899″]

Tomasz Lis trafił do szpitala. W jakim jest stanie?

Jak informuje Pudelek, stan dziennikarza jest poważny. Potwierdza to Twój Kurier Olsztyński, którego informator donosi, że były mąż Kingi Rusin czeka na operację:

Obecnie przebywa na Oddziale Klinicznym Anestezjologii i Intensywnej Terapii i czeka na operację – wyjawił informator szpitala.

Ostatni odcinek programu Tomasz Lis na żywo

Ostatni odcinek programu Tomasz Lis na żywo

Na ten moment informacje te nie zostały oficjalnie potwierdzone.

Na co choruje Tomasz Lis?

To nie pierwszy raz, kiedy media obiegła informacja o chorobie Tomasza Lisa. Wcześniej takie doniesienia pojawiły się trzy lata temu, kiedy dziennikarz nie pojawił się na jednym ze spotkań organizowanych przez Gazetę Wyborczą, gdzie debatowano na temat aktualnej sytuacji w mediach publicznych. Jarosław Kurski poinformował zgromadzonych, że nieobecność dziennikarza spowodowana jest chorobą.

Mamy nadzieję, że dziennikarzowi podobnie jak kiedyś, tak i teraz uda się szybko wrócić do zdrowia.

Zobacz: Tomasz Lis zachował się zaskakująco w stosunku do Kingi Dudy. Internauci poruszeni


Tomasz Lis w restauracji

Tomasz Lis w restauracji

Tomasz Lis

25-02-2008 Warszawa Tomasz Lis na zywo - Nowy program publicystyczny TVP2 foto: Daniel Wysocki/ONS

Tomasz Lis pożegnał się z widzami swojego programu

Tomasz Lis pożegnał się z widzami swojego programu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×