Szukaj

Hanna Lis komentuje stan zdrowia Tomasza Lisa. Oficjalne oświadczenie gwiazdy

Hanna Lis komentuje stan Tomasza Lisa

Hanna Lis komentuje stan Tomasza Lisa

Hanna Lis skomentowała stan zdrowia Tomasza Lisa. Czy rzeczywiście jest tak źle, jak niedawno donosiła kolorowa prasa? Jakie oświadczenie umieściła na Twitterze?

Tomasz Lis dwa dni temu przyjechał do Olsztyna, gdzie miał przeprowadzić wywiad z sędzią, Pawłem Juszczyszynem. Do rozmowy jednak nie doszło. Dziennikarz poczuł się źle do tego stopnia, że trafił do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego. O tym, że to zdarzenie jest faktem, w rozmowie z Super Expressem potwierdzili pracujący w placówce lekarze:

Potwierdzam, że Tomasz Lis jest w szpitalu i przechodzi badania na oddziale intensywnej terapii. Nie udzielamy dodatkowych informacji w tej sprawie – poinformował w tabloidzie jeden z lekarzy.

Hanna Lis komentuje stan Tomasza Lisa. Czy jest z nim aż tak źle?

Błyskawicznie w mediach zaczęły pojawiać się informacje, że z Lisem jest bardzo źle. Czy rzeczywiście? Oficjalnie stan Tomasza skomentowała Hanna Lis, która na Twitterze zdementowała krążące plotki. W oficjalnym oświadczeniu podkreśliła, że wszystko jest pod kontrolą:

Hej Kochani. Tomek ma się dobrze i dziękuje za wasze wyrazy wsparcia i sympatii. Wszystko jest pod kontrolą, a informacje o rzekomym „stanie ciężkim” są całkowicie nieprawdziwe. Ściskamy.

Sam Tomasz Lis do tej pory nie skomentował doniesień o swojej hospitalizacji. Zareagowali za to internauci, którzy życzą mu szybkiego powrotu do pełni sił:

  • Jak dobrze. Dziękujemy za informacje. Proszę Pana Tomasza serdecznie pozdrowić i życzyć szybkiego powrotu do zdrowia.
  • Ufff. Wiedziałam, że będzie dobrze. W tym szpitalu są dobrzy lekarze. Trzymam dalej kciuki i życzę błyskawicznego powrotu do zdrowia i domu.
  • To najlepsza wiadomość jaką dziś… a co tam dziś jaką w ostatnim czasie przeczytałem na tt! Proszę przekazać Panu Tomkowi życzenia szybkiego powrotu do zdrowia.
  • Dzięki za dobre informacje! Życzę szybkiego powrotu do zdrowia i do nas. Jest nam tu Pan Tomek bardzo potrzebny.
  • Odetchnąłem z ulgą. Dobra wiadomość o poranku.

Zobacz: Tomasz Lis zachował się zaskakująco w stosunku do Kingi Dudy. Internauci poruszeni


Hanna Lis - Festiwal Kobiet Internetu, materiały prasowe/ Szymon Kos

Hanna Lis - Festiwal Kobiet Internetu, materiały prasowe/ Szymon Kos

Hanna Lis - 100-lecie polsko-włoskich relacji dyplomatycznych 

Hanna Lis - 100-lecie polsko-włoskich relacji dyplomatycznych 

Tomasz Lis i Hanna żegnają się po obiedzie

Tomasz Lis i Hanna żegnają się po obiedzie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×