Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Anna Lewandowska pociesza słodkim pocałunkiem zdruzgotanego Roberta Lewandowskiego! Tylko ona wie, jak cierpiał Polski orzeł!
Anna Lewandowska pociesza słodkim pocałunkiem zdruzgotanego Roberta Lewandowskiego! Tylko ona wie, jak cierpiał Polski orzeł!

Anna Lewandowska pociesza słodkim pocałunkiem zdruzgotanego Roberta Lewandowskiego! Tylko ona wie,...

Anna Lewandowska pociesza słodkim pocałunkiem zdruzgotanego Roberta Lewandowskiego!...

Meghan Markle zawojowała Ascot! Jej spektakularną kreacją zachwyca się cały świat!
Meghan Markle zawojowała Ascot! Jej spektakularną kreacją zachwyca się cały świat!

Meghan Markle zawojowała Ascot! Jej spektakularną kreacją zachwyca się cały świat!

Meghan Markle zawojowała Ascot! Jej spektakularną kreacją zachwyca...

Dziewczyna Cristiano Ronadlo pokazała zaokrąglony brzuszek! Piłkarz spodziewa się piątego dziecka?
Dziewczyna Cristiano Ronadlo pokazała zaokrąglony brzuszek! Piłkarz spodziewa się piątego dziecka?

Dziewczyna Cristiano Ronadlo pokazała zaokrąglony brzuszek! Piłkarz spodziewa się piątego dziecka?

Dziewczyna Cristiano Ronadlo pokazała zaokrąglony brzuszek! Piłkarz spodziewa...

Dziś środa, 20.06.2018

Sprawa Magdaleny Żuk: Co właściwie wiemy o tragicznej śmierci Polki?

Magdalena Żuk przyczyny śmierci


Sprawa Magdaleny Żuk wciąż w toku

Wszystko wskazuje na to, że sprawa Magdaleny Żuk i tragicznej, owianej tajemnicą śmierci poniesionej przez nią w Egipcie długo jeszcze nie zejdzie z pierwszych stron gazet.

Od wydarzenia minął ponad miesiąc. Magda miała wybrać się do Egiptu na majowy weekend ze swoim ukochanym, ale przez nieważny paszport Markusa ostatecznie poleciała sama. Cztery dni od chwili, w której zameldowała się w kurorcie Marsa Alam, Żuk wyskoczyła z okna szpitala w Port Ghalib. Do tej pory nie wiemy dlaczego.

Magdalena Żuk miała być zabawką dla arabskich szejków? „Ona przyjechała tu na konkretne zamówienie”

Śledztwo nie przynosi efektów

Sprawą zajmuje się obecnie polska prokuratura, czynnie wspomagana przez Krzysztofa Rutkowskiego, który zainteresował się śledztwem. W pogoni za prawdą dążą również dziennikarze, rodzina i przyjaciele zmarłej Polki, wszystko jednak wskazuje na to, że prawdziwa historia kryjąca się za jej śmiercią z każdym dniem robi się coraz bardziej skomplikowana.

Mówiło się o narkotykach, o prostytucji, o zbiorowym gwałcie i załamaniu nerwowym. Znajomi Żuk twierdzili, że pisała do nich będąc w Egipcie. Mówiła, że czeka w pokoju, choć była tam sama. Podczas rozmowy z narzeczonym zdawała się być nieprzytomna, zdezorientowana – była przekonana, że ktoś dosypał jej czegoś do drinka.

Magdalena Żuk była pod wpływem narkotyków?! Znamy trzy najważniejsze pytania w sprawie tajemniczej śmierci

Później robiło się tylko gorzej: egipski rezydent zamiast udzielić Magdzie natychmiastowej pomocy, robił jej zdjęcia i wysyłał je do Markusa, następnie zaś woził dziewczynę to w jedną, to w drugą stronę – od hotelu do szpitala i z powrotem, jakby sam nie wiedział co właściwie ma zrobić.

Dyrektor szpitala w Port Ghalib zarzeka, że od początku chciał umieścić Żuk w szpitalu psychiatrycznym, a koniec końców to najprawdopodobniej jego decyzja doprowadziła do tego, że Magda zmarła po próbie samobójczej. Gdyby nie pomysł, by zawieźć Polkę do oddalonego o 300 kilometrów oddziału… kto to wie.

Sekcja zwłok wykazała, że śmierć Magdy nie nastąpiła w wyniku upadku, a na skutek uduszenia. Rozległe stłuczenie i obrzęk płuc właściwie uniemożliwiły Polce oddychanie. Obrzęk był następstwem upadku, oznacza to jednak, że Żuk można było uratować, gdyby pomoc otrzymała niezwłocznie.

Znamy przyczynę śmierci Magdy Żuk!

 

Kolejne obiekcje i pytania wzbudza rezydent, który miał zajmować się Magdą podczas jej pobytu w Egipcie. Siostra Magdy na Facebooku umieściła nagranie z monitoringu szpitala, które mocno pogrążą mężczyznę. Widzimy jak odbiera Żuk torebkę i komórkę przed drzwiami szpitala. Przypominamy, że podczas rozmowy z narzeczonym Magdalena rozmawiała z telefonu rezydenta, bo do swojego własnego nie miała dostępu. Podejrzane, nie sądzicie?

Niepokojące nagrania z Magdaleną Żuk z hotelu trafiły do internetu! „Zabrał jej torebkę i telefon” [WIDEO]

Rainbow Tours stoi murem za swoim rezydentem i zarzeka się, że pomówienia na jego temat to wyssane z palca bzdury:

To nieprawda. Nasz pracownik nie zabrał kobiecie ani telefonu ani torebki, ani innej rzeczy osobistej – twierdził w wywiadzie dla Super Expressu Radomił Świder, rzecznik biura.

Mamy nadzieję, że śledztwo wskaże wreszcie winnego.

Kontrowersyjne słowa znanej detektyw o sprawie Magdaleny Żuk

Magdalena Żuk była dziewczyną do towarzystwa?

Magdalena Żuk zginęła w Egipcie. Śledztwo jest w toku.

Choroba psychiczna Magdy Żuk

Dlaczego zginęła Magdalena Żuk? Wciąż wychodzą na jaw nowe fakty

Czy byłeś w Egipcie?Komentarzy: 3


bon-ton | 7 czerwca 2017, 22:46

Dlaczego sa umieszczane chamskie i obrazliwe komentarze typa, ktory ma ksywe pon-ton. Jego kpmentarz nic nie wnosi poza chamstwm, prymitywizmem i glupota, chyba nie o to chodzi. Ten typ na kazdym forum probuje wszystkim udowodnic ze nie ma winnychh smierci Megdy, szkoda ze nie potrafi powiedziec nic poza tym a wie sporo na ten temat; pon-ton robi wszystko zeby oddalic podejrzenia od kolesiow z Polski, ktorzy sa niezle umoczeni a w swojej glupocie mysla ze ktos ich obroni, wbrew oczywistym faktom.


pon-ton | 7 czerwca 2017, 19:14

Co właściwie wiemy o tragicznej śmierci Polki? To, co Ruskie trolle załadują na Polskie fora internetowe, a krajowe gawnojedy skrzętnie rozpropagują!


Gość | 6 czerwca 2017, 14:15

Ona chyba miala operacje nosa albo dobrze nauczyla sie ribic makijaz w co watpie


Dodaj komentarz
×