NewsySzokujące doniesienia w sprawie śmierci Magdaleny Żuk! Padła ofiarą handlu ludźmi?

Szokujące doniesienia w sprawie śmierci Magdaleny Żuk! Padła ofiarą handlu ludźmi?

Magda Żuk przyczyny śmierci
Magda Żuk przyczyny śmierci
Zuza Maciejewska

12.05.2017 11:03, aktual.: 12.05.2017 17:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tragiczna śmierć 27-letniej Polki – Magdy Żuk, od prawie dwóch tygodni elektryzuje polskie media. Pojawiają się coraz nowsze doniesienia w tajemniczej sprawie. Do wyjaśnienia jej zatrudniony został nawet detektyw Krzysztof Rutkowski, który udał się do Egiptu, żeby na miejscu zbadać przyczyny i próbować rozwikłać zagadkę śmierci Magdy.

Sprawę bada też polska prokuratura oraz prywatna firma detektywistyczna Lampart Group, która przedstawiła swoją, szokująca wersję tego, co mogło przytrafić się Magdalenie.

Twierdzą, że Żuk padła ofiarą handlu ludźmi! Co więcej – do wyjazdu, podczas którego miała pełnić rolę damy do towarzystwa bogatych mężczyzn, miał Magdę namówić ktoś z jej najbliższego otoczenia. Dziewczyna nie wiedziała jednak, że będzie musiała uprawiać z panami seks i dlatego załamała się psychicznie.

Przeczytajcie całe oświadczenie firmy detektywistycznej, które opublikował Pudelek:

Wedle naszych precyzyjnych ustaleń, wszystko zaczęło się kiedy Magda została zwabiona przez mężczyznę, którego zadaniem było doprowadzić do silnej więzi emocjonalnej między nimi. Kiedy to nastąpiło w ciągu kilku miesięcy, otrzymała od niego i osób z najbliższego grona wspólnych przyjaciół pewną propozycję. Nie mogła ona natomiast powiedzieć prawdy rodzicom, ponieważ została namówiona przez osoby przebywające z nią w bliskim kontakcie towarzyskim na dobrowolny wyjazd do Egiptu na mocy obietnicy zarobienia dużych pieniędzy jako tzw. "dziewczyna do towarzystwa" . W przypadku Magdy, zaraz po jej przylocie doszło do różnych zdarzeń, w wyniku których dziewczyna przeraziła się, spanikowała i chciała się wycofać, ponieważ nie spodziewała się takiego obrotu spraw. W wyniku jej paniki wszystko potoczyło się w zupełnie inny sposób niż zaplanowane to było szablonowo przez grupę przestępczą.Magda od samego początku i przez cały czas była pilotowana - jeszcze na długo przed samym wyjazdem, najprawdopodobniej przez osoby przez nas wytypowane w wyniku śledztwa wywiadowczego. Osoby te przez cały czas miały kontrolę i wiedzę na temat tego w jakim naprawdę Magda celu udaje się do Egiptu oraz gdzie jest, co robi i z kim się spotyka. Wszystko, co stało się później było natomiast wynikiem działań chaotycznych, aby za wszelką cenę nie dopuścić do powrotu Magdy do kraju, wynikiem czego grupa przestępcza popełniła wiele błędów, szykując na szybko alibi w sposób nieprzemyślany, niedbały i desperacki.

O rozwoju sprawy i nowych doniesieniach, będziemy informować na bieżąco.

Margaret Żuk czy została porwana?
Margaret Żuk czy została porwana?
Magdalena Żuk przyczyna śmierci
Magdalena Żuk przyczyna śmierci
Margaret Żuk czy została porwana?
Margaret Żuk czy została porwana?
Co było przyczyną śmierci Magdy Żuk?
Co było przyczyną śmierci Magdy Żuk?
Magdalena Żuk przyczyna śmierci
Magdalena Żuk przyczyna śmierci
Krzysztof Rutkowski i Edward Miszczak
Krzysztof Rutkowski i Edward Miszczak
scena z: Krzysztof Rutkowski
SK: listopad 2004, Detektyw , promocja programu "Detektyw"
fot. Zawada/AKPA
scena z: Krzysztof Rutkowski SK: listopad 2004, Detektyw , promocja programu "Detektyw" fot. Zawada/AKPA
Krzysztof Rutkowski zapuścił brodę
Krzysztof Rutkowski zapuścił brodę
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także