Ślub księżnej Kate i księcia Williama: Złamany regulamin, Harry na kacu i Ellie Goulding na scenie! Tym żył cały świat osiem lat temu

ślub księżnej Kate i księcia Williama ciekawostki

ślub księżnej Kate i księcia Williama ciekawostki

29 kwietnia minęło osiem lat od ślubu księcia Williama i Kate Middleton. Para po ośmiu latach randkowania postanowiła sformalizować swój związek, który oglądało przed telewizorami aż 2 miliardy ludzi! Jak można się spodziewać przyjęcie było luksusowe, ale nie obyło się bez wpadek.

Ślub księcia Williama i Kate Middleton bezapelacyjnie był wydarzeniem 2011 roku. Kiedy 29 kwietnia o godzinie 11:00 rozpoczęła się transmisja ceremonii na żywo, przed telewizorami obecnych było ponad 2 miliardy ludzi. Para postanowiła pobrać się po ośmiu latach znajomości, która była bardzo burzliwa. Młodzi bowiem rozchodzili i schodzili się kilka razy. Do tej pory zresztą bardzo dużo mówi się o ich przeszłości, w której mężczyzna miał zdradzić swoją ukochaną. Nawet jeśli tak było, Kate wybaczyła mu i na ślubnym kobiercu powiedziała „tak”.

Idąc do ołtarza kobieta wyglądała jak milion dolarów. Zwrócił na to uwagę sam książę Harry, który kątem oka zerknął na przyszłą szwagierkę i szepnął do ucha bratu:

Już jest… Powiem Ci, że wygląda cudnie.

Jak tylko panna młoda znalazła się na przeciwko pana młodego, ten natychmiast powiedział jej, że wygląda przepięknie. Jeśli takie szczegóły ujrzały światło dzienne, nie mogły zostać zatajone inne fakty. Jeden z nich jest wręcz zabawny. Drużba bowiem, czyli Harry, przyszedł na ślub na kacu! Poprzedniego dnia ostro zabalował na rodzinnej imprezie i musiał się nieźle męczyć podczas ceremonii, a potem wesela. Skończyć imprezę o trzeciej w nocy dwa dni z rzędu jest nie lada wyzwaniem.

Złamana została także odwieczna tradycja. Ponad sześciuset gościom zaserwowano bufet, z kolei dla gapiów obecnych na miejscu przygotowano torby z pamiątkami, wśród których znalazły się przekąski, woda i pamiątkowe przypinki.

Mało kto także pamięta, że na uroczystości pojawiła się znana wokalistka. Nie, nie mamy na myśli Victorii Beckham, która oczywiście była jednym z gości, ale Ellie Goulding. Brytyjka zaśpiewała bowiem parze młodej piosenkę do pierwszego tańca, a potem dała mini koncert śpiewając swoje największe hity o miłości.

Oglądaliście ceremonię? Zobaczcie ulubione ślubne zdjęcia Kate i Williama, jakie opublikowali na Instagramie. W galerii przypominamy kolejną porcję fotografii z 29 kwietnia 2011 roku.

Zobacz: Księżna Kate uciekła z pałacu od księcia Williama! Co z dziećmi? Sensacja na niewyobrażalną skalę

Zobacz: Księżna Kate przyłapana z tajną wizytą u Meghan Markle! Miała ze sobą prezent! Czy royal baby jest już na świecie?

Zobacz: Księżna Kate i książę William rozwodzą się?! Brytyjczycy zamarli na widok okładki tabloidu! Co ujawniono?


Oficjalny ślubny portret księżnej Kate i księcia Williama

Oficjalny ślubny portret księżnej Kate i księcia Williama

Ostatnie poprawki przed wejściem do kościoła. Księżna Kate w sukni Alexander mcQueen

Ostatnie poprawki przed wejściem do kościoła. Księżna Kate w sukni Alexander mcQueen

Księżna Kate w dniu ślubu

Księżna Kate w dniu ślubu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×