NewsyMeghan Markle i książę Harry mają oficjalny Instagram! Definitywnie odcięli się od Kate i Williama!

Meghan Markle i książę Harry mają oficjalny Instagram! Definitywnie odcięli się od Kate i Williama!

Instagram Meghan Markle i książę Harry
Instagram Meghan Markle i książę Harry
Karol

02.04.2019 21:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Meghan Markle i książę Harry na Instagramie założyli własny profil. Książęta Sussexu ostatecznie odcięli się od księżnej Kate i księcia Williama, z którymi dotychczas współdzielili konto @KensingtonRoyal. Co para napisała w pierwszej wiadomości do internautów i jakie zdjęcia opublikowała?

Rodzina królewska idzie z duchem czasu i od dawna utrzymuje kontakt z poddanymi za pośrednictwem internetu. Najpierw życie królowej Elżbiety II i jej najbliższych można było podglądać na oficjalnej stronie, a obecnie także na portalach społecznościowych. Niemalże każdy przedstawiciel królewskiego rodu ma własny oficjalny profil na Instagramie. Dotychczas książę Harry i Meghan Markle dzielili się wydarzeniami ze swojego życia na kanałach Kensington Palace, na których swoje posty umieszczają także (albo raczej przede wszystkim) księżna Kate i książę William. Dzisiaj jednak wszystko uległo zmianie – książęta Sussexu mają własny, osobny profil!

Instagram Meghan i Harry'ego w ciągu dwóch godzin polubiło niemalże 900 tysięcy internautów. Para na powitanie umieściła w pierwszym poście galerię zdjęć, które dotychczas "zalegały" w królewskich zbiorach. Nie zabrakło pięknych fotografii z oficjalnych wizyt w Wielkiej Brytanii i za granicą – w Australii, Afryce czy Irlandii, rozczulających ujęć z księżną Sussexu w otoczeniu muzułmańskich kobiet będących ofiarami przemocy domowej, czy intymnych ujęć z głośnego i zarazem tajemniczego wesela, które miało miejsce w maju ubiegłego roku.

Meghan i Harry w pierwszej powitalnej wiadomości do fanów napisali:

Witamy na naszym oficjalnym Instagramie. Z niecierpliwością czekamy by podzielić się z wami pracą, która nas napędza, organizacjami, które wspieramy, ważnymi ogłoszeniami i możliwością do rzucenia światła na kluczowe kwestie. Dziekujemy za wasze wsparcie, i witamy w @sussexroyal.

Ikona profilowa przedstawia monogram Meghan i Harry'ego.

Meghan i Harry założyli Instagram na złość Kate i Williamowi?

Odrębny profil księcia Harry'ego i Meghan Markle na Instagramie to z pewnością ostateczna odpowiedź na plotki o wyprowadzce małżonków z pałacu Kensington. Pojawiły się spekulacje, że para założyła swój profil nie tyle ze względu na zmianę miejsca zamieszkania (nazwa posiadłości nie jest ich "pseudonimem", tak jak w przypadku pozostałych członków rodziny), co w celu ostatecznego odcięcia się od księżnej Kate i księcia Williama, z którymi dotychczas współdzielili swoje strony w portalach społecznościowych zdobione fotografią przedstawiającą rodzinę z Cambridge.

Książęca para zakładając wspólne konto w popularnym kanale komunikacyjnym jednocześnie potwierdziła doniesienia o zatrudnieniu własnego sztabu współpracowników, którzy od teraz będą reprezentować ich interesy.

Co o tym sądzicie?

Meghan Markle i książę Harry – profil na Instagramie
Meghan Markle i książę Harry – profil na Instagramie
  • Instagram Meghan Markle i księcia Harry'ego – pierwsza wiadomość
  • Meghan Markle i książę Harry na Instagramie
  • Meghan Markle i książę Harry na Instagramie
  • Meghan Markle i książę Harry na Instagramie
  • Meghan Markle i książę Harry na Instagramie
  • Meghan Markle i książę Harry założyli profil na Instagramie
  • Meghan Markle i książę Harry na Instagramie
  • Meghan Markle i książę Harry na Instagramie
  • Pierwsze zdjęcia jakie Meghan i Harry opublikowali na Instagramie
[1/9] Instagram Meghan Markle i księcia Harry'ego – pierwsza wiadomość
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także