Tak wygląda pałac XXI wieku! Meghan Markle i książę Harry zamieszkają w willi sterowanej telefonem! Wnętrza to jakiś kosmos!

Meghan Markle i ksiażę Harry

Meghan Markle i ksiażę Harry

Meghan Markle i książę Harry remontują dom

Meghan Markle i książę Harry wkrótce zamieszkają we Frogmore Cottage. Para po narodzinach potomka przeprowadzi się do luksusowej willi, której odnowienie kosztowało 3 miliony funtów. Sprawdź szczegóły.

O tym, że książę Harry wraz z żoną przeprowadzają się z Pałacu Kensington do Frogmore Cottage wiadomo od dawna. Chociaż początkowo mówiło się, że całej tej sytuacji winna jest kłótnia między Meghan Markle a księżną Kate, przyszli rodzice wyprowadzkę tłumaczą dobrem dziecka. W nowym domu maleństwo ma mieć podobno więcej prywatności.

Nic więc dziwnego, że Meghan Markle i książę Harry dbają o to, by ich nowy dom był wyposażony nie tylko wygodnie, ale także bezpiecznie. Właśnie dlatego ściany w pokoju, w którym zamieszka ich dziecko, zostały pokryte wegańską eukaliptusową farbą w neutralnych kolorach. Dodatkowo obiekt został wyposażony w potrójne szyby przeciwwłamaniowe oraz w kamery, które umożliwiają jego ciągłe monitorowanie.

Książęca para postanowiła wprowadzić w nim kilka udogodnień, takich jak osobny pokój dla mamy Meghan, która pomoże Meghan w opiece nad dzieckiem zaraz po jego przyjściu na świat.

Podobno małżonkowie do swojej dyspozycji będą mieli studio do jogi z miękką i ogrzewaną podłogą. Dodatkowo urządzeniami w całym domu będzie można sterować przy pomocy smartfona z dowolnego miejsca na świecie, niemalże jak w Big Brotherze! Jakby tego było mało, cały obiekt będzie dźwiękoszczelny ze względu na znajdujące się nieopodal lotnisko czynne całą dobę.

Dodajmy, że remont willi kosztuje ok. trzech milionów funtów. Część kwoty zapłacą brytyjscy podatnicy.

Księżna Kate pokazała swoją prawdziwą twarz! Wszyscy się mylili, tylko Meghan miała rację!

Księżna Kate wpadła w furię i wywołała skandal. Jej zachowanie komentuje cała Wielka Brytania!

Brytyjczycy przecierali oczy z niedowierzania! Księżna Kate zadziwiła tysiące gapiów. Zrobiła coś niewyobrażalnego!


Frogmore Cottage – na zewnątrz

Frogmore Cottage – na zewnątrz

Frogmore Cottage – wnętrza

Frogmore Cottage – wnętrza

Frogmore Cottage – wnętrza

Frogmore Cottage – wnętrza

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×