Szukaj

Już wszystko jasne w sprawie wojny Meghan Markle z księżną Kate! Pałac wydał oświadczenie!

Księżna Kate nie chce mieć zdjęć z Meghan Markle

Księżna Kate nie chce mieć zdjęć z Meghan Markle

Czy księżna Kate i Meghan Markle mają konflikt?

O tym, że między Meghan Markle a księżną Kate jest konflikt, zagraniczne media informują od kilku dni. Podobno kłótnia trwa od ponad roku. Obecnie ma być na tyle silna, że Markle i jej mąż postanowili wyprowadzić się z sąsiedztwa Williama i jego żony. Teraz głos postanowił zabrać pałac. Jaki wydał komentarz w tej sprawie?

Z odpowiedzią na to pytanie przychodzi brytyjski The Mirror. Dziennikarze twierdzą, że otrzymali oficjalne stanowisko w tej sprawie. Pałac Buckingham podobno zaprzeczył medialnym doniesieniom informującym, że Meghan i Kate nie dogadują się:

To się nigdy nie wydarzyło.

Przypomnijmy, że kłótnia między paniami zaczęła się w momencie, w którym książę Harry poznał swoją ukochaną. Meghan tak zawróciła mu w głowie, że bardzo się zmienił, a jego dotychczasowa przyjaźń ze szwagierką przestała istnieć.

Kate i Harry mieli bardzo bliską relację, ale teraz to wszystko się zmieniło. Meghan ma bardzo silny charakter, podobnie jak Kate, nic więc dziwnego, że nie mogą się dogadać – wyjawia The Mail on Sunday

Podobno książę i księżna Cambridge próbowali poprawić swoje stosunki z nową członkinią rodziny. Poprosili nawet księcia Karola, by zaprosił parę do Anmer Hall w Sandringham. To nie miał być jednak dobry pomysł. Zamiast integracji, pary w swoim towarzystwie czuły się jeszcze bardziej niezręcznie. Przepaść między nimi pogłębiła się.

Z drugiej strony jakiś czas temu media donosiły, że Kate w momencie, w którym dowiedziała się o ciąży Meghan, bardzo się ucieszyła:

Kate pogratulowała Meghan, którą pogładziła po brzuszku. Zamieniły potem jeszcze kilka słów w cztery oczy, niewykluczone, że Kate była pierwszą osobą po królowej Elżbiecie II, która poznała wspaniałą nowinę od Meghan – relacjonował jeden z tygodników.

Jak myślcie, jaka jest prawda?

Meghan Markle zrujnowała cenną przyjaźń księcia Harry’ego i księżnej Kate? Konflikt wciąż narasta!

Księżna Kate i książę William obrazili się na resztę rodziny? Nie spędzą świąt z królową Elżbietą II!

Meghan Markle doprowadziła księżną Kate do histerii! Przykra prawda o ich relacji ujrzała światło dzienne


Meghan Markle na Royal Variety Performance

Meghan Markle na Royal Variety Performance

Księżna Kate jak Meghan Markle w burgundowym komplecie

Księżna Kate jak Meghan Markle w burgundowym komplecie

Meghan Markle i księżna Kate 2018 r.

Meghan Markle i księżna Kate 2018 r.

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×