Sara James to egzotyczna piękność. Skąd pochodzą jej rodzice? Ojciec gwiazdy Eurowizji Junior to znany artysta

Sara Egwu James rodzina

Sara Egwu James rodzina

Pochodzenie Sary James. Skąd są rodzice reprezentantki Polski na Eurowizji Junior 2021?

Sara James to 13-letnia wokalistka. W tym roku dziewczyna brała udział w czwartej edycji programu The Voice of Kids. Została w niej członkiem drużyny Barona Tomsona. Udało się jej dostać do finału, gdzie zwyciężyła, dzięki największej liczbie głosów od widzów. Przed kilkoma miesiącami nastolatka wzięła udział w programie Szansa na sukces. W jego ramach miano wyłonić reprezentanta naszego kraju w Eurowizji Junior 2021. Sara wykonała piosenkę pt. Somebody, która zdobyła przychylność widzów i zapewniła jej wyjazd na konkurs.

Ja nie mogę uwierzyć w to, co tu się wydarzyło. Jestem spokojna, ale w środku te emocje tak buzują, że chyba zaraz się popłaczę. Wiadomo, że jest stres. Ale starałam się, aby dać z siebie 100% i wydaje mi się, że tak było. Nie wierzę w to, co się stało – powiedziała na krótko po zwycięstwie.

Nie ma się czemu dziwić. Eurowizja Junior to prestiżowy konkurs. Dwa razy z rzędu wygrały go nasze reprezentantki – Roksana Węgiel i Viki Gabor.

11 grudnia Sara została sfotografowana na lotnisku w Warszawie. Tuż przed wylotem do Francji, gdzie odbędzie się konkurs, zdradziła, kto będzie jej towarzyszył w podróży. Wyznała:

Leci moja mamunia. Nie wiem, gdzie teraz jest, ale na pewno gdzieś jest. Leci ze mną cała delegacja.

Powiedziała też, co wzięła ze sobą w zagraniczną podróż:

Mam syf w pokoju zawsze jak się pakuje. Moja mama zrobiła mi taką piękną listę, za co dziękuję i sobie wszystko popakowałam. Były ubrania, stroje, buty, makijaż, pielęgnacja.

Sara James może się poszczycić mieszanymi korzeniami, dzięki czemu zachwyca oryginalną urodą. Skąd pochodzą jej rodzice?

Pochodzenie Sary James. Czy jest Polką?

Sara James naprawdę nazywa się Sara Egwu-James. Jest córką Nigeryjczyka – Johna Jamesa i Polki – Arlety Dancewicz. Sama urodziła się w Polsce i czuje się Polką. Jest przy tym dumna ze swojego afrykańskiego pochodzenia, którego nie zamierza się wstydzić. W jednym z wywiadów powiedziała:

Uważam, że nie chodzi o to, jak się wygląda, tylko jaki się ma głos. Ja jestem Polką w stu procentach.

Nie jest tajemnicą, że Sara jest hejtowana przez rasistów. Nienawistnicy zarzucają jej, że nie jest Polką.

Uważam, że hejt jest zły, nie wiem, po co ktoś pisze takie komentarze. Ale staram się tego nie czytać, tylko skupić się w stu procentach na tym, żeby dobrze wypaść na Eurowizji.

Co ciekawe, również jej tata ma talent do muzyki. Występował m.in. w Bitwie na głosy i w Dzień dobry TVN. Mężczyzna tworzy duet Loui & James. Więcej o rodzinie Sary James przeczytasz tutaj.

Trzymamy kciuki za Sarę i mamy nadzieję, że odniesie sukces. Eurowizja Junior odbędzie się już 19 grudnia w Paryżu. Głosować na naszą gwiazdę możecie na oficjalnej stronie konkursu – o tym, jak to zrobić poprawnie i za darmo piszemy tutaj.


Sara Egwu James - rodzeństwo

Sara Egwu James - rodzeństwo

Sara Egwu James - rodzeństwo

Sara Egwu James - rodzeństwo

Sara Egwu-James z rodzicami w Pytaniu na śniadanie

Sara Egwu-James z rodzicami w Pytaniu na śniadanie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×