Szukaj

Sara Egwu-James: rodzina zwyciężczyni „The Voice Kids 4”. Tata gwiazdor, a mama? „Dba o wszystko”. Poznajcie też rodzeństwo

Sara Egwu James rodzina

Sara Egwu James rodzina

Sara Egwu James – rodzina zwyciężczyni The Voice Kids 4. Kim są jej rodzice? Jak wygląda jej rodzeństwo? Tata brał udział w talent-show, mama jest jej największą fanką. Co jeszcze wiadomo na ich temat?

4. edycja programu The Voice Kids dobiegła końca. Do tegorocznej edycji programu zgłosiło się ponad sześć tysięcy utalentowanych dzieci, jednak do finału dotarła trójka najzdolniejszych nastolatków: 10-letnia Tatiana Kopala z drużyny Cleo, 12-letnia Sara Egwu-James z drużyny Tomsona i Barona oraz 14-letni Olek Klembalski, który trafił pod skrzydła Dawida Kwiatkowskiego.

Rywalizacja do końca była zacięta. To od głosów widzów zależało to, kto zwycięży. Objawieniem tegorocznej edycji była pochodząca ze Słubic Sara, która już na etapie Przesłuchań w Ciemno została porównana przez Cleo do młodej Whitney Houston. Wiele osób zastanawiało się, po kim odziedziczyła talent, kim są jej rodzice oraz jakie ma korzenie. Sprawdziliśmy.

Zobacz także: Egwu-James wygrała: „Jesteś polską Whitney”. Zobacz występy

Sara Egwu-James: rodzice i rodzeństwo. Kim są jej mama i tata?

Rodzicami 12-latki są Arleta Dancewicz oraz John James. Matka jest Polką, natomiast ojciec ma nigeryjskie korzenie. To po nim Sara odziedziczyła talent wokalny.

John powinien być już dobrze znany amatorom programów rozrywkowych. W 2011 roku wziął udział w X Factorze. Jego występ bardzo przypadł do gustu jury, które oceniało występy w składzie: Maja SablewskaCzesław Mozil oraz Kuba Wojewódzki. 24-latek przed występem zdradził, że muzyka jest jego największą pasją:

Przyjechałem do Polski jako student, skończyłem je i zostałem tu. Moje życie to muzyka, choć długo zajmowałem się biznesem. Teraz porzuciłem biznes na rzecz śpiewania – powiedział przed wyjściem na scenę.

Mężczyzna również próbował swoich sił w popularnym programie TVPBitwa na głosy. Można było usłyszeć go w chórze stworzonym przez Mezo. Poniżej możecie obejrzeć jednego z jego występów:

John James, ojciec Sary Egwu James, najlepiej czuje się, wykonując utwory jazzowe. W Warszawie stworzył z przyjacielem duet Loui and John, który powoli zyskuje coraz większą popularność. Muzycy mają za sobą m.in. występ w Dzień dobry TVN. Poniżej możecie obejrzeć najnowszy cover muzyków – Englishman In New York.

Sara ma przyrodnie, młodsze rodzeństwo – Michelle James, Johna Jamesa Juniora oraz Kubusia. 12-latka w rozmowie z portalem iloveslubice podkreśliła, że zawsze może liczyć na wsparcie rodziny:

Zawsze mi kibicują, mama, tata, Szymon, cała rodzina bardzo mnie wszyscy wspierają i wierzą we mnie. Babcia z dziadkiem i wujek zawsze trzymają za mnie mocno kciuki.
Mama pomaga mi organizować się przed każdym konkursem. Dba o wszystko. Jeździ ze mną, udziela wskazówek, jest chyba moją najwierniejszą fanką… Na pewno!

Komu kibicowaliście w finałowym odcinku 4. edycji The Voice Kids?

Występy Sary Egwu-James w The Voice Kids 4:


Sara Egwu James - rodzeństwo

Sara Egwu James - rodzeństwo

Sara Egwu James - kim jest, ile ma lat?

Sara Egwu James - kim jest, ile ma lat?

Sara Egwu James - kim jest, ile ma lat?

Sara Egwu James - kim jest, ile ma lat?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×