Sara James na lotnisku przed wylotem na Eurowizję Junior 2021. Byliśmy z kamerą. Zdradziła nam, co dostała na szczęście od swojego idola

Sara James przed wylotem na Eurowizję Junior 2021

Sara James przed wylotem na Eurowizję Junior 2021

Sara James poleciała do Francji. Gwiazda pozowała fotografom przed wylotem. Udzielała również wywiadów. Zobaczcie zdjęcia i dowiedzcie się, co zabrała ze sobą.

Sara James dała się poznać szerszej publiczności w programie The Voice Kids. Podczas przesłuchań w ciemno wykonała cover utworu Demi Lovato pt. Anyone. Scena kipiała od emocji, a widzowie oraz jurorzy nie ukrywali poruszenia. Z miejsca młoda artystka stała się faworytką programu. Prognozy się sprawdziły, gdyż dziewczynka dotarła do finału, w którym okazała się bezkonkurencyjna.

Kilka miesięcy później odbyły się preselekcje do Eurowizji Junior 2021. 13-latka brawurowo wykonała przygotowany utwór, dzięki czemu udało jej zwyciężyć. To ona została reprezentantką Polski podczas dziecięcej edycji Konkursu Piosenki. Sukcesy sprawiły, że coraz więcej osób zaczęło interesować się jej talentem. Fani okrzyknęli ją młodą, polską Whitney Houston.

Sara tuż po ogłoszeniu wyników w Szansie na sukces nie kryła zadowolenia z faktu, że to ona poleci do Francji i będzie miała okazję zaprezentować swój talent przed światową publicznością:

Ja nie mogę uwierzyć w to, co tu się wydarzyło. Jestem spokojna, ale w środku te emocje tak buzują, że chyba zaraz się popłaczę. Wiadomo, że jest stres. Ale starałam się, aby dać z siebie 100% i wydaje mi się, że tak było. Nie wierzę w to, co się stało – powiedziała Jastrząb Post.

Eurowizja Junior cieszy się ogromną popularnością. Nic dziwnego, biorąc pod uwagę fakt, że po udziale, uczestnikom otwierają się drzwi do jeszcze większej kariery. Nasz kraj dwa razy z rzędu osiągnął zwycięstwo w międzynarodowym konkursie. Wszystko to za sprawą Roksany Węgiel oraz Viki Gabor, które spodobały się światowej publiczności.

Sara James jest jedną z faworytek tegorocznego Konkursu Piosenki. Jak informuje Dziennik Eurowizyjny, jest tylko jeden kraj, który wyprzedza nas w głosowaniu internetowym:

Według aktualnych wyników aplikacji Eurovision Scoreboard Polska jest jednym z głównych faworytów do wygrania JESC 2021, a w rankingu pokonuje ją tylko Armenia. Na trzecim miejscu jest Macedonia, a w czołowej piątce znalazło się też miejsce dla Włoch i Rosji. Najsłabiej radzą sobie Kazachstan, Malta i Bułgaria.

Sara James w drodze na Eurowizję Junior 2021

11 grudnia Sara James została sfotografowana na lotnisku w Warszawie. Gwiazda tuż przed wylotem do Francji, gdzie odbędzie się dziecięca Eurowizja, udzieliła wielu wywiadów. Widać na zdjęciach, że młoda artystka jest wyraźnie podekscytowana i szczęśliwa na myśl o przygodzie, która ją czeka. 13-latka raczyła reporterów szerokimi uśmiechami. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, kto będzie towarzyszył jej w tej niezwykłej podróży:

Leci moja mamunia. Nie wiem, gdzie teraz jest, ale napewno gdzieś jest. Leci ze mną cała delegacja.

Odpowiedziała również na pytanie dotyczące tego, co spakowała na wyjazd:

Mam syf w pokoju zawsze jak się pakuje. Moja mama zrobiła mi taką piękną listę, za co dziękuję i sobie wszystko popakowałam. Były ubrania, stroje, buty, makijaż, pielęgnacja – takie rzeczy.

Po chwili dodała, że dostała prezent od Igora Herbuta, który ze sobą zabiera:

Dostałam pół godziny temu od Igora Herbuta taką kostkę na szczęście, łuskę jakby. Wierzę, że przyniesie mi szczęście.

Jeśli chodzi o stylizację, Sara postawiła na wygodę, ale również i elegancję. Na czarno-białą koszulę w paski zarzuciła grubą, puchową kurtkę. Nałożyła czarne jeansy i buty. Całość dopełnia beret w tym samym kolorze. Musimy przyznać, że artystka wygląda promiennie.

Już 13 grudnia odbędzie się przedstawienie reprezentantów. Wydarzenie będzie można oglądać jedynie wirtualnie. Eurowizja Junior 2021 rozpocznie się natomiast 19 grudnia. Trzymamy kciuki za występ Sary.


Sara Egwu-James przed wylotem na Eurowizję Junior 2021 we Francji

Sara Egwu-James przed wylotem na Eurowizję Junior 2021 we Francji

Sara Egwu-James przed wylotem na Eurowizję Junior 2021 we Francji

Sara Egwu-James przed wylotem na Eurowizję Junior 2021 we Francji

Sara Egwu-James przed wylotem na Eurowizję Junior 2021 we Francji

Sara Egwu-James przed wylotem na Eurowizję Junior 2021 we Francji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×