Szukaj

Sandra Kubicka rozpala wyobraźnię w metalicznym bikini. Śpiewa, tańczy i przygryza kiełbaskę do hitu Enrique

Sandra Kubicka szaleje w kuchni. Modela wie, jak rozpalić wyobraźnię. Zmysłowy taniec do piosenki Enrique Iglesiasa to coś, na co jej fani czekali. Przy tym wszystkim nie zabrakło dobrego humoru. Tak się grilluje!

Sandra Kubicka rozkochała w sobie polską publiczność po udziale w 10. edycji polsatowskiego show Taniec z Gwiazdami. Ze swoimi tanecznym partnerem Jackiem Jeshke, zajęli 3. miejsce, odpadając tuż przed wielkim finałem. Po zakończeniu programu modelka otrzymała wiele zawodowych propozycji. Mieszkająca w Miami Sandra zaczęła dzielić swój czas pomiędzy Polską a USA. Fotomodelka zaczęła debiutować w roli konferansjerki i trzeba przyznać, że również w tej dziedzinie radzi sobie świetnie.

Sandra Kubicka o zmianie swoich planów

Sandra w zeszłym roku zaręczyła się z Brazylijczykiem Kaio Alvesem Goncalvesem. Para planowała w tym roku wziąć ślub. Uroczystość miała odbyć się w lipcu w Polsce. Zaplanowane na lipiec wesele narzeczeni odwołali. Podjęli bardzo ciężką, aczkolwiek w czasach zarazy zrozumiałą decyzję. Para nie wybrała jeszcze nowej daty ślubu. Jakiś czas temu Sandra opowiedziała o wszystkim w wywiadzie z naszą reporterką.

Cały czas myślimy na jaką datę, ale to jest taka jedna wielka niewiadoma. Nie wiemy na kiedy przełożymy ślub. Jedno wiem na pewno – nie chcę narazić swoich dziadków i osób zaproszonych na chorobę.

Sandra Kubicka tańczy w bikini

Kubicka bardzo przeżyła decyzję o zmianie swoich weselnych planów. Widać jednak w ostatnich publikacjach na Instagramie, że wrócił jej dobry humor. Sandra jest bardzo aktywną influencerką, dzięki czemu możemy podglądać jej codzienność. Kwarantannę spędza nad basenem w swoim domu na Florydzie i w pełni korzysta ze słońca i pięknej pogody.

Kilka godzin temu opublikowała na swoim profilu film, który, mimo że jest zabawny, to przede wszystkim rozpala wyobraźnię. Sandra śpiewa i zmysłowo tańczy, prezentując swoje idealne wręcz ciało w bardzo skąpym, metalicznym bikini. W tle słychać wielki przebój Enrique Iglesiasa – Be With You. W tym czasie przygotowuje hot-dogi, a za mikrofon służą jej… kiełbaski. Wygląda i rusza się po prostu rewelacyjnie.

Widać, że podczas kwarantanny Sandra ma końcu czas, aby się wyluzować i odpocząć nieco od zawodowych obowiązków.


Sandra Kubicka – dom w Miami

Sandra Kubicka – dom w Miami

Sandra Kubicka – dom w Miami

Sandra Kubicka – dom w Miami

Kaio Alves Goncalves, Sandra Kubicka - Róże Gali 2019

Kaio Alves Goncalves, Sandra Kubicka - Róże Gali 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×