Szukaj

U Sandry Kubickiej niedawno stwierdzono COVID-19. Teraz modelka przeszła kolejny test. Znamy wynik

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka kilka dni temu poinformowała, że wykryto u niej COVID-19. Czy udało się jej pokonać koronawirusa? Modelka przeszła kolejny test i podzieliła się wynikami.

Sandra Kubicka przez wiele lat mieszkała w Stanach Zjednoczonych. Jakiś czas temu podjęła jednak decyzję, że wraca na stałe do Polski. Kupiła dom położony z daleka od Warszawy, który pięknie wyposażyła. Jest luksusowo, niemal tak, jak w posiadłości J.Lo. Dowodem są zdjęcia, które pojawiają się na jej profilu na Instagramie.

Sandra Kubicka pokonała koronawirusa. Wydała oświadczenie

Modelka nie narzeka na brak zajęć. Nie tylko prowadzi konto w social mediach, ale także realizuje nowe projekty, które sprawiają, że podróżuje w wiele miejsc. Właśnie dlatego zrobiła kilka testów na koronawirusa, przez długi czas wszystkie były negatywne. Niestety otrzymała telefon z przykrymi wiadomościami – zdiagnozowano u niej COVID-19.

Kubicka, o tym, że jest chora, poinformowała w sieci. Chociaż wahała się, czy powinna się dzielić tą wiadomością ze światem, ostatecznie zdecydowała, że woli sama ją przekazać, zanim zrobiłby za nią to ktoś inny. Z racji tego, że koronawirusa przechodziła bezobjawowo, została objęta kwarantanną:

Przechodzę go bezobjawowo, nie mam gorączki, czuje się fenomenalnie, mam mnóstwo energii, właśnie skończyłam trening. Nie mam kaszlu, mam węch, mam smak…[…] Poodwoływałam wszystkie prace, sesje, wyjazdy… Będę grzecznie siedzieć w domu, bo chcę polecieć do Stanów niedługo, wręcz muszę, więc muszę wyzdrowieć – powiedziała.

Na szczęście gwieździe udało się pokonać chorobę, czym pochwaliła się na Instagramie. Chociaż nie minął nawet tydzień, odkąd poinformowała o koronawirusie, w sobotni wieczór na Instastory podzieliła się kolejnymi wynikami testów. Te na szczęście okazały się negatywne, co Sandra Kubicka krótko skomentowała:

Jestem ozdrowieńcem — podkreślała modelka.

Modelce życzymy dużo zdrowia.


Sandra Kubicka pokazała wyniki testu na koronawirusa

Sandra Kubicka pokazała wyniki testu na koronawirusa

Sandra Kubicka i Barbara Kurdej-Szatan

Sandra Kubicka i Barbara Kurdej-Szatan

Sandra Kubicka – TVP 2020 jesienna ramówka

Sandra Kubicka – TVP 2020 jesienna ramówka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×