Szukaj

Sandra Kubicka pokazała salon: „Tak żyć chciałam”. Luksus na miarę J.Lo. Zaglądamy też do innych pomieszczeń

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka na Instagramie pochwaliła się luksusowym salonem. Wystrój robi wrażenie. Jak komentują go internauci?

Sandra Kubicka przez długi czas mieszkała w Stanach Zjednoczonych. Jakiś czas temu podjęła jednak decyzję, że wraca na stałe do Polski. Kupiła dom położony z daleka od Warszawy, który jest taki, jak sobie wymarzyła. Modelka swojej radości nie potrafiła ukryć w rozmowie z Jastrząb Post:

Agentka nieruchomości śmiała się ze mnie, że przeprowadzam się z Miami na wieś. A ja sobie właśnie tak to wyobrażałam – ogromny dom przy lesie, ze śpiewającymi ptakami. Chce mieć ogródek, w którym będę sadzić poziomki, truskawki. I znalazłam. Zajęło mi to trochę czasu, ale właśnie tak sobie to wyobrażam. W ciągu tygodnia będę pracować w mieście, chodzić na spotkania, sesje i wracam do swojego domu – mówiła jakiś czas temu reporterce Jastrząb Post.

Sandra Kubicka pokazała luksusowy salon. Jak wygląda?

Sandra nie tylko dzieli się swoim szczęściem w wywiadach, ale także pokazuje go w social mediach. W środę pochwaliła się wystrojem salonu. Ściany pomieszczenia są utrzymane w ciemnych kolorach. Ma kominek, a także jasnobrązowe, skórzane meble. Takiego luksusu nie powstydziłaby się Jennifer Lopez.

Tak żyć chciałam. Wyobrażałam. Przyciągałam myślami — napisała Kubicka w opisie.

Wystrój spodobał się internautom. W komentarzach piszą, że to idealne miejsce do spędzania długich, jesiennych wieczorów:

  • Najważniejsze to najpierw zakochać się w życiu i w sobie, a potem w innych ludziach. Super, że Polska tak Cię przyjęła z otwartymi ramionami.
  • Ale cudowne miejsce. Nie mogę się napatrzeć na to zdjęcie, jest cudowne.
  • Pięknie, jesteś dla mnie inspiracją.

Nie jest to pierwszy raz, gdy Kubicka pokazała obserwatorom dom. Kolejne pokoje są również bardzo eleganckie, o czym pisaliśmy tutaj.


Sandra Kubicka pokazała salon

Sandra Kubicka pokazała salon

Sandra Kubicka - nowy dom

Sandra Kubicka - nowy dom

Sandra Kubicka - nowy dom

Sandra Kubicka - nowy dom

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×