NewsyKarolina Pisarek ma COVID-19. Stan modelki jest poważny. "Musiała przyjechać karetka"

Karolina Pisarek ma COVID-19. Stan modelki jest poważny. "Musiała przyjechać karetka"

Karolina Pisarek ma koronawirusa
Karolina Pisarek ma koronawirusa
Elwira Szczepańska

16.04.2021 23:00, aktual.: 16.04.2021 23:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kronawirus nie daje za wygraną. Statystyki ciągle zatrważają. Kolejne gwiazdy decydują się podzielić z fanami swoim doświadczeniem z COVID-19, a wszystko ku przestrodze, żeby nie lekceważyć zagrożenia.

Głośnym echem w mediach odbiła się relacja Piaska wprost ze szpitala, gdy podłączony do tlenu apelował o rozwagę. Mimo problemów z oddychaniem postanowił poinformować fanów o stanie swojego zdrowia, ale głównym jego celem było to, żeby przestrzec przed lekkim podejściem do koronawirusa. Nagrał wideo, w którym podzielił się doświadczeniami i błagał, by nie bagatelizować zagrożenia, jakie niesie:

Kochani, wolałbym się w tym stanie w ogóle nie pokazywać, ale wiem, że jest jeszcze wielu ludzi, którzy dosłownie mają w nosie to, co może się z nami wydarzyć. Też myślałem, że przejdę to wszystko spacerkiem, ale po 10 dniach chorowania w domu musiałem się znaleźć tutaj.

Okazuje się, że koronawirusem zakaziła się także Karolina Pisarek. Modelka źle znosi COVID-19.

Karolina Pisarek ma koronawirusa. Jak się czuje?

Karolina Pisarek w 2015 roku zajęła 2. miejsce w finale piątej edycji Top Model. Od tamtej pory zaczęła robić międzynarodową karierę. Wkroczyła na wybiegi i zgarnęła duże kontrakty reklamowe, dzięki czemu mogła sobie pozwolić na zakup m.in. dwupoziomowego apartamentu w Warszawie. Do swojego penthouse'u zaprosiła Jastrząb Post z kamerą.

Prowadzi także backstage Top Model. Relacjonuje dla widzów to, co dzieje się za kulisami show. Spotyka się z uczestnikami, pomaga im przygotowywać się do sesji zdjęciowych. Ma już ugruntowana pozycję w show-biznesie, a ostatnio głośno jest, że ma zakusy na prowadzącą Top Model.

Niestety obecnie młoda gwiazda zmaga się z koronawirusem. Osoba z jej otoczenia opowiedziała Plotkowi, że Karolina od kilku dni źle się czuła, a jej samopoczucie było coraz gorsze. Jej stan zrobił się na tyle poważny, że musiała skorzystać z pomocy medycznej:

Karoliny nie ominął COVID-19. Ponad tydzień temu uzyskała dodatni wynik testu. Od tygodnia narzekała na złe samopoczucie, a jej stan się pogarszał z dnia na dzień. Rano zaczęła się dusić tak, że musiała przyjechać karetka. Podany tlen i działania sanitariusza pomogły. Dzięki temu modelka zrezygnowała z wyjazdu do szpitala, aby odstąpić miejsce bardziej potrzebującym – pisze portal.

Karolinie życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Karolina Pisarek - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN
Karolina Pisarek - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN
Karolina i Aleksandra Pisarek
Karolina i Aleksandra Pisarek
Karolina Pisarek na Bali
Karolina Pisarek na Bali
Karolina Pisarek na Bali
Karolina Pisarek na Bali
Karolina Pisarek w czerwonym garniturze i pluszowym płaszczu w Dzień Dobry TVN
Karolina Pisarek w czerwonym garniturze i pluszowym płaszczu w Dzień Dobry TVN
Karolina Pisarek - Gwiazdy na Parapetówce w Garnizonie Sztuki
Karolina Pisarek - Gwiazdy na Parapetówce w Garnizonie Sztuki
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także