Szukaj

Podłączony pod tlen Andrzej Piaseczny walczy z COVID-19. Ze łzami w oczach apeluje do fanów ze szpitala [WIDEO]

Andrzej Piaseczny walczy z COVID-19

Andrzej Piaseczny walczy z COVID-19

Andrzej Piaseczny ma koronawirusa. Piosenkarz trafił do szpitala, z którego apeluje do fanów o rozsądek. Ze łzami w oczach i łamiącym się głosem opowiedział o swoim stanie zdrowia.

Pandemia koronawirusa rozpoczęła się rok temu i nic nie wskazuje, by miała wkrótce się zakończyć. Codziennie przybywa chorych. W Polsce walkę z SARS-CoV-2 przegrało już prawie 50 tysięcy osób. Chociaż większość przechodzi COVID-19 niemal bezobjawowo, są też tacy, którzy o powrót do zdrowia walczą w szpitalu. Do tego grona zalicza się Andrzej Piaseczny.

Andrzej Piaseczny w szpitalu walczy z COVID-19. Apel do fanów

Piosenkarz, który jeszcze w styczniu hucznie świętował 50. urodziny, dziś nagrał rozrywające serce wideo ze szpitala. Piasek podzielił się z fanami koszmarną wiadomością. Trafił pod opiekę lekarzy i został podłączony pod tlen. Mimo nie najlepszej formy przekazał fanom kilka słów. Wyraźnie osłabiony zaapelował o rozsądek i poważne potraktowanie sytuacji, jaka panuje na świecie:

Kochani, wolałbym się w tym stanie w ogóle nie pokazywać, ale wiem, że jest jeszcze wielu ludzi, którzy dosłownie mają w nosie to, co może się z nami wydarzyć.

Andrzej wyjawił, że z COVID-19 zmaga się od początku marca. Najpierw walczył w domu, ale gdy objawy nie ustępowały, trafił do szpitala:

Też myślałem, że przejdę to wszystko spacerkiem, ale po 10 dniach chorowania w domu musiałem się znaleźć tutaj.

Piosenkarz z wielkim trudem i ze łzami w oczach zapewnił swoich sympatyków, że jeszcze spotka się z nimi na koncertach. Wierzy, że sytuacja niebawem wróci do normy:

To przecież wszystko wróci. Bądźcie zdrowi i trzymajcie się, bardzo proszę, zasad bezpieczeństwa i higieny – powiedział, dodając łamiącym się głosem: – Bardzo też dziękuję wszystkim, którzy z pasją i zaangażowaniem się mną tutaj zajmują. Dziękuję, zdrowia.

Zobacz także: Gwiazdy wspierają walczącego z koronawirusem Piaska

Internauci wysyłają słowa wsparcia i dodają otuchy Andrzejowi. Wiele gwiazd życzymy mu szybkiego powrotu do formy:

Małgorzata Ostrowska: Matenkoooo!!! Piaseczku kochany, ZDROWIEJ!!!! Tyle miłości, ile tylko możliwe przesyłam!!!

Marta Manowska: Andrzeju Dziękuję, że nagrałeś to wideo. Dużo siły, zdrowiej i wracaj do nas.

Paulina Krupińska: Dużo zdrowia dla Ciebie Andrzeju.

My również trzymamy kciuki za Piaska. Zdrowia!


Andrzej Piaseczny ma koronawirusa

Andrzej Piaseczny ma koronawirusa

Andrzej Piaseczny ma koronawirusa

Andrzej Piaseczny ma koronawirusa

Andrzej Piaseczny ma koronawirusa

Andrzej Piaseczny ma koronawirusa

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Jeszcze do niedawna myślałam, że covid trzeba przejść i tyle. Kiedy jednak zachorowałam najgorzej z całej rodziny wylądowałem w szpitalu na 3 tygodnie. Codziennie umierali ludzie. Sama to widziałam. Miałam ponad 60%zmian na płucach i byłam bardzo słaba. Wzięcie prysznica było niczym praca w polu. Jedna z moich koleżanek zmarła, druga ma 80%zajętych płuc i też w ciężkim stanie leży w szpitalu. Doskonale wiem o czym mówi Piasek. Myślę, że ten kogo ten wirus tak ciężko nie dotknie po prostu tego nie zrozumie. Obyście nie musieli odwoływać swoich słów. Pozdrawiam

 • Gość6 pisze:

  Wygląda mi to na płatną reklamę sprzętu do terapii tlenowej. Życzę zdrowia.

  • wkurzony pisze:

   Slabym jestes aktorem Piasek. Sprzedac sie za kase to jeszcze bym zrozumial ale ty zdajesz sobie sprawe celebryto jakie skutki tej blazenady moga byc lub sie pojawily ? Ludzie dalej wierza w smiertelnego wirusa i nosza szmaty na pyskach robiac z siebie glupcow i chodzac w nich nawet po lesie !!! Doprowadzaja tym samym do zgody na dalsze obostrzenia, niszczenie gospodarek, depopulacje/przyjmowanie szczepien i niewolniotwo ! Sa tez chorzy na grype/covida, ktorych podlaczaja do respiratorow a ktorych to respiratorow nie powinno sie im podlaczac !!! Nic dziwnego, ze wiekszosc starszych ludzi w takiej formie leczenia umiera !!! Zacznijcie ludzie myslec i nie dajcie soba manipulowac !!!

 • Gość pisze:

  Duuużo zdrówka Andrzeju 😘❤️

 • Gość pisze:

  Zdrowia życzę. Te brzydkie komentarze. Jeśli kogoś nie dotknie choroba to nie zrozumie niczego.

 • Gość1 pisze:

  Dlaczego pokazują tylko chorych,znanych ludzi ? Mnie to zastanawia.

  • Gość pisze:

   MUSIAŁ wystąpić w roli chorego na wiadomo co bo niedawno sie śmiał z TVPIS HAHA. To teraz sie sprzedał za kilka zł. Widac ze zdrowy jest jal koń. A ta rurka po co? Haha. BŁAGAM co za teatrzyk kiepski… Banda zlodziei. Nie pojdzie uczciwie zapracowac do dał dupy PISOWI ZA REKLAME covida haha. Palant

 • Jola pisze:

  DUŻO ZDROWIA…. PSYCHICZNEGO ŻYCZĘ!!!!

 • Adam pisze:

  Piachem w oczy… tak skomentuję. Albo żwirem wręcz… Przecieram oczy cały czas ze zdumienia, ale mnie już nic nie zdziwi. Nawet to, że ludzie sprzedadzą się. Ustawka i to jak słaba. Raz .. widać, że oczy mu latają na bok.. w zasadzie spogląda co chwilę poniżej telefonu. Ciekawe po co… chyba by spoglądać co ma mówić…(czytać). Widać jakie to udawane. Udowodnione, że jak człowiek się zastanawia to patrzy ale czasem do góry… a nie na dół. Mowa ciała zdradza pana piosenkarza. Niestety „aktorstwo” fatalne. Ciekawe kogo znanego jeszcze namówią na taki teatrzyk. W takim stanie to się ma maskę tlenową a nie w nos wsadzone tak by się zrobił jeszcze szerszy. Jak widać Pinokiowi jak kłamał rósł w długość a Panu Piaskowi urósł wszerz. LUDZIE OBUDŹCIE SIĘ!!!! Ten cyrk będzie trwał dalej i o to chodzi… by trwał jak najdłużej. Bo przecież trzeba podać jak najwięcej dawek PREPARATU medycznego… który szczepionką nie jest. By nią się stał musi upłynąć średnio 10-15 lat. Na to składają się aż 4 etapy. Pierwszym etapem w procesie powstawania szczepionki to etap badań laboratoryjnych i zwykle trwa 2-4 lata. Na co składa się określenie i wytworzenie antygenu. Potem badania przedkliniczne i kliniczne fazy I. To trwa od 1 -10 lat. Potem jest etap drugi czyli badania kliniczne faza II i trwa 2 a czasem więcej. Kolejna III faza do 4 lat… i na końcu rejestracja. W trakcie poszczególnych faz badania przeprowadzane są na ochotnikach. Min. 10.000 ludzi. Dziś wiele rzeczy się przyspiesza… ale też pod przykrywka strachu robi z ludzi białe myszy i szczury jak w laboratorium. Kto chce wierzyć w te udawane płacze niech wierzy. Dla mnie to jest manipulacja celowa.Pytanie za ile się pan Piasek sprzedał. Nawet na łóżku nie leży…więc ktoś słabo wyreżyserował to wszystko pod wieloma względami. Najważniejszy cel… ogłupić maksymalnie naród i jak te krowy kolczykować, szczepić… robić co się chce. Covid jest i nie twierdzę, że go nie ma… ale raptem inne choroby zniknęły, także statystyki umieralności na powikłania pogrypowe. Przypadek? Nie sądzę. Ludzie zacznijcie myśleć i zimnym, zdystansowanym wzrokiem bez sztucznych emocji na to wszystko. Cóż królestwu po opętanej strachem armii wojska. Nim padnie pierwszy strzał z armat wielu pójdzie ślepo w bój nie zastanawiając się ani po co walczy, ani za co… bez taktyki i przygotowania. Nie dajcie się zwieść bo coraz więcej będzie fałszywych głosów takich jak ten.

  • Anonim pisze:

   Takim idiotom i ignorantom powinno to się zdarzyć
   Ale wszystko przed Tobą

  • Immunologia pisze:

   A co ma Pan do mycia rąk i dbania o siebie myślę że to wszystkim wyjdzie na dobę nie będzie rozprzestrzenia się na przykład rota wirusa na którego małe dzieciaki nie są szczepione (nie refundowane) a setki tysiące dzieci chorują na to i ladują w szpitalach
   Szczepionka fakt tesowana 10 lat i ludzie tysiąc zł za nią placa żeby chronić dzieci

 • Gość pisze:

  Ja też byłam chora i bardzo się bałam widziałam jak mój mąż słabnie ta choroba to zaraza bądź silny nie daj się będę się modlić za Ciebie musi być dobrze

  Jola

 • Gość pisze:

  I ten się zeszmacił dla kasy… tfu..
  Taki chory, umierający ale obfotografować się na łożu śmierci, nie zapomniał!

  • Gość pisze:

   Racja zeszmacił koncertowo.

  • Gośc pisze:

   Jesteśmy jedynym narodem na kuli ziemskiej który tak potrafi się zeszmacić za parę groszy jesteśmy narodem sprzedanym fałszywym i zakłamanym przykre jest to co napisałem ale taka jest prawda