50. urodziny Andrzeja Piasecznego: „Je*** biedę, PiS i Konfederację”. Nie uwierzylibyśmy, gdyby nie wideo

Andrzej Piaseczny – wideo z urodzin

Andrzej Piaseczny – wideo z urodzin

Andrzej Piaseczny skończył 50 lat. Jak wyglądały jego urodziny? Artysta i przyjaciele pokazali zdjęcia. Nie obyło się bez uroczych prezentów i wyznania, które zelektryzowało jego fanów. Wszystko zostało nagrane i udostępnione w internecie.

Andrzej Piaseczny w latach 90. uchodził za bożyszcze nastolatek. Każde wydanie magazynu Bravo z jego plakatami znikało z kiosków w ekspresowym tempie. Podobnie jak płyty, których wydał dotychczas 14. Mimo że odnosił sukcesy, w jego życiu zawodowym nie brakowało upadków. Podczas Eurowizji w 2001 roku poniósł porażkę. Do kraju wrócił z dorobkiem 11 punktów. Przegrana była o tyle bolesna, że tuż przed wylotem na konkurs Piasek opowiadał w wywiadach, że leci po trofeum.

Obecnie Andrzej uważany jest za jednego z najpopularniejszych wokalistów w kraju. Każdy jego utwór urasta do rangi przeboju. Taki sam sukces odniosła piosenka Kochanie, ja nie wiem, którą wykonał wspólnie z Anną Jurksztowicz. Klip obejrzało dotychczas 1,2 miliona internautów.

Zdjęcia i wideo z 50. urodzin Andrzeja Piasecznego. Było kontrowersyjnie

6 stycznia Andrzej Piaseczny skończył 50 lat. Trzeba przyznać, że już dawno temu czas się dla niego zatrzymał. Nadal ma świetną formą oraz nienagannym wygląd, który możemy podziwiać co sobotę w programie The Voice Senior, w którym jest trenerem.

Muzyk w ostatnim czasie jest bardzo aktywny na Instagramie. Zdecydował się opublikować tam zdjęcie, które upamiętniło jego święto. Fotografię, na której pozuje z prezentem od fanów, opatrzył podpisem, w którym podziękował wszystkim za złożone życzenia:

No i stało się. Tzn. stało się dokładnie 50. lat temu. Jak widać na opakowaniu prezentu od fanów wtedy też była środa. Czemu to mówię? A no nie wiem. Zakręcony jestem dzisiaj okrutnie. Pięknie dziękuję za moc życzeń, które ciągle jeszcze napływają. Co zrobić, kocham Państwa i nic na to nie poradzicie.

Z okazji okrągłego jubileuszu najbliżsi przyjaciele postanowili zebrać się w mieszkaniu, w którym przygotowali dla Andrzeja niewielkie przyjęcie. Był tort, kilka butelek wina i sławni goście, wśród nich Adam Nergal Darski i Majka Jeżowska.

Nergal opublikował na Instagramie kilka kadrów z imprezy, które wywołały niemałe poruszenie w sieci. Podczas wznoszenia toastu głos zabrał Piaseczny, który niespodziewanie zamanifestował swoje poglądy polityczne. Zrobił to w bardzo dosadny sposób, bo nie przebierając w słowach:

J**ać biedę, PiS, Konfederację i wszystkich innych.

Wtórowała mu menadżerka, szepcząca do kamery:

J**ać PiS, j**ać PiS.

Zaraz po oficjalnym złożeniu życzeń przez wszystkich gości, na stole pojawił się piękny tort. Na jego szczycie znalazł się topper ze złotą 50, a tuż obok pojawiły się zdobienia. Były to fragmenty zapisanych nutami pięciolinii. Całość prezentowała się tak samo smacznie, jak zjawiskowo.

Tort Andrzeja Piasecznego z okazji 50. urodzin

Tort Andrzeja Piasecznego z okazji 50. urodzin

Po poczęstunku goście postanowili zrobić muzykowi niespodziankę. Majka Jeżowska w towarzystwie kilku osób zaczęła śpiewać utwór Andrzeja pt. Śniadanie do łóżka. Piosenka miała jednak zmieniony na tę okoliczność tekst:

Otwarte masz ramiona na życie,

Nieobce są Ci dragi i picie…

Wk***iają Cię już stare cioteczki…

Zmieniony tekst piosenki Śniadanie do łóżka na 50. urodziny Andrzeja Piasecznego

Zmieniony tekst piosenki Śniadanie do łóżka na 50. urodziny Andrzeja Piasecznego

Tu śpiew nagle przerwał Piasek, który zaczął krzyczeć:

Tylko miękkie, bardzo proszę. […] Miękkie k*wa!

Te urodziny z pewnością na długo zapadną w pamięć Andrzeja, jego przyjaciół, fanów i polskiego show-biznesu.

 


Andrzej Piaseczny - bożyszcze nastolatek w latach 90.

Andrzej Piaseczny - bożyszcze nastolatek w latach 90.

Andrzej Piaseczny skończył 50 lat

Andrzej Piaseczny skończył 50 lat

Tort Andrzeja Piasecznego z okazji 50. urodzin

Tort Andrzeja Piasecznego z okazji 50. urodzin

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×